Для чого читають «Отче наш» 40 разів на день … Дійсно допомагає!

Могутніше молитви просто немає! Вона завжди мене рятує! Бережи вас Бог!

«Отче наш» – це єдина молитва, яку дарував нам сам Господь. Вважається, що вона була дана людству Христом, а не була придумана ні святими, ні звичайними людьми, і саме в цьому полягає її велика сила. Текст самої молитви звучить так:

Реклама

Отче наш, що є на небесах!
Нехай святиться Ім’я Твоє.
Хай прийде Царство Твоє,
нехай буде воля Твоя
як на небі, так і на землі.

Хліб наш насущний дай нам сьогодні.
І прости нам провини наші,
як і ми прощаємо винуватцям нашим.
І не введи нас у спокусу,
але визволи нас від лукавого.

Бо Твоє є Царство, і сила, і слава
навіки. Амінь.

Реклама

Мій тато все життя був віруючою людиною, а при цьому партійним працівником … Я приховував, нікому не розповідав. Пам’ятаю, в молодості я навіть сміялася над ним.

Коли сама прийшла до Господа, то запитала у нього-чому і як він повірив. І він розповів мені, як лежав у окопі і читав про себе молитву «Отче наш» 40 разів за повчанням бабусі, потім був бій … Тоді він ще не вірив … Але після того бою вижив тільки він.

Це дійсно дуже потужна молитва! Молитва дана нам Господом! На всі випадки життя!

Реклама

Також, ця молитва ЗАСПОКОЮЄ розгніване начальство.

Примиряє подружжя під час великої сімейної сварки.

ЗАСПОКОЮЄ дітей, роблячи їх слухняними – своїм батькам.

ДОПОМАГАЄ успішно проводити будь-які складні ділові переговори.

Ця молитва ВСЕ і ВСІХ ЗАСПОКОЮЄ, і навколо неї запановує СВІТ.

Молитва – «Отче наш» прочитана 40 раз в день РЯТУЄ людину в цей день від будь-якої катастрофи, бурі, землетрусу, повені, авaрії, від будь-яких стихійних лих і навіть неминучої – смeрті на війні.

ВАЖЛИВО! ♦ Багато хто задає питання: чому молитва з повтором 40 раз? … 40 – число сакральное- 40 тижнів вагітності. Людина підсвідомо проектує на свої побутові та сакрально-магічні акти те, з чим він зіткнувся біля витоків свого життя: вагітність жінки (період повного розвитку ембріона людини) триває рівно 40 тижнів. У нас закодовано це число.

Сорокаденний період вельми знаменний в історії і віддання Церкви як час, необхідний для приготування, для прийняття особливого Божественного дару благодатної допомоги Отця Небесного. Пророк Мойсей удостоївся розмовляти з Богом на горі Синай і отримати від Нього скрижалі закону лише після сорокаденного посту.

Ізраїльтяни досягли землі обітованої після сорокарічної мандрівки. Сам Господь наш Ісус Христос вознісся на небо на сороковий день після воскресіння Свого.

Беручи все це за основу, Церква встановила здійснювати поминання в сороковий день після смeрті, щоб душа преставився зійшла на святу гору Небесного Синая, удостоїлася споглядання Божого, досягла обіцяного їй блаженства і оселилася в небесних оселях з праведними.

40 днів постив Христос в пустелі, в честь чого 40 днів триває Великий піст; 40 днів – час, що минув між Воскресінням Христа і його Вознесінням; купол головного православного храму світу – візантійської Святої Софії в Константинополі мав 40 «повітряних» кругових вікон.

Читайте також: Найсильніша молитва про здоров’я до Пантелеймона Цілителя

Джерело.

Реклама

Реклама