Як навчитися чути свого янгола-охоронця

Янгол-охоронець, духовний наставник, дух-покровитель, Вища Я – називайте цю силу, як вам зручніше – завжди десь поруч, щоб прийти на допомогу, якщо ви, звичайно, готові почути і прийняти це.

Давайте подивимося правді в очі: наше земне життя часом здається нам складним, що збиває з пантелику і навіть лякає, але якщо ви зможете чути свого янгола-охоронця, вам стане набагато легше орієнтуватися в життєвих перипетіях.

Реклама

Може бути, ви вже намагалися кричати до нього раніше, але це не допомогло, або, можливо, ви чули про його існування, але не сприймали всерйоз. Давайте розглянемо, як налагодити з ним контакт і відчувати його підтримку.

1. Зверніть увагу на своє фізичне навколишнє середовище і на те, як ви на нього реагуєте

Янголи-охоронці нерідко воліють зв’язуватися з нами через фізичні відчуття, тому вам не потрібно нічого робити, крім як уважно до них ставитися. Наприклад, якщо у вас мурашки по шкірі без видимої причини або ви просто відчуваєте, що хтось або щось перебуває з вами в приміщенні, це може бути сигналом від янгола-охоронця, який намагається щось донести до вас.

Реклама

Коли щось відбувається у вашому фізичному середовищі, але ви не можете встановити джерело, просто зосередьтеся на відчуттях і спробуйте їх розшифрувати – так у вас буде більше шансів зв’язатися зі своїм покровителем.

2. Медитуйте і просіть янгола-охоронця, щоб він себе проявив

Всі наші охоронці зв’язуються з нами трохи в іншому вимірі, тому варто трохи перебудуватися, щоб навчитися розуміти їх послання в нашій фізичній реальності. Медитаційні практики або просто мовчазне споглядання себе і простору навколо – непоганий спосіб почути свого янгола.

Реклама

Такі практики підсилюють ваші вібрації і дають доступ до більш високих рівнів. Зверніться з проханням до янгола-охоронця, щоб він себе проявив. Він може зреагувати моментально або трохи згодом, немов перевіряючи вашу готовність і відкритість.

Янголи=охоронці часто просто не заявляють про себе, якщо ми не починаємо самі з ними спілкуватися, а під час медитації ми можемо блокувати всі мирські відволікання і зосередитися тільки на духовному.

3. Зверніть увагу на часто повторювані числа або інші знаки

Парапсихологи кажуть, що повторення числа 11 – це знак про те, що ваш покровитель намагається відправити для вас послання з вищих світів. Чим частіше і більше ви помічаєте числа навколо вас, особливо одиницю, тим міцніше взаємозв’язок між вами і вашим янголом.

Навчіться концентруватися на таких сигналах. Часто чуєте одну і ту ж пісню? Прислухайтеся до її змісту і подумайте, як він перегукується з тим, що відбувається у вашому житті. Наші вищі провідники часто люблять спілкуватися з нами через такі канали.

4. Попросіть свого ангела-хранителя подавати вам знаки уві сні

Хранителі також люблять посилати нам інформацію уві сні, коли ми перебуваємо в іншій реальності, і земні справи повсякденному житті нас не відволікають. У сплячому стані з нами набагато легше зв’язатися. Увечері зверніться до янгола-охоронця з проханням дати вам знак і обов’язково запишіть все, що ви будете пам’ятати на наступний ранок – можливо, в ваших снах ви почуєте і побачите дійсно важливі послання.

5. Звертайтеся до нього за підтримкою

Жоден янголи-охоронець не чинитиме втручання в людське життя, якщо тільки сама людина не звернеться за його допомогою. Самостійно янгол-охоронець діє тільки в одному випадку: коли вам загрожуватиме смeртельна небезпека. Як і в реальному житті, якщо вам потрібна допомога, ви повинні про це попросити.

Якщо у вас є справжня потреба і бажання почути свого покровителя, він буде намагатися зв’язатися з вами і пропонувати допомогу. Він дійсно хоче допомогти вам, тому не соромтеся просити його підтримки, коли вона вам дуже потрібна.

Читайте також: Знаки Зодіаку, в яких важка доля

Джерело.

Реклама

Реклама