10 біблійних фактів, які церква ретельно приховує

Біблія – ​​головна священна книга всіх християн. І практично у кожної віруючої людини вона є вдома. Але чи читаємо ми її? А якщо ми скажемо що існують загальноприйняті речі, схвалені церквою, які розходяться з Біблією або ж їх там немає? Якщо не вірите – перевірте самі!

1. Ніде не написано що Адам і Єва з’їли саме яблуко.
Третя глава з Буття вказує лише що це було фруктове дерево. Але не факт що це була яблуня!

2. У Ісуса були брати.
Це не твердження від вчених-атеїстів, а цитата з Євангелія, яка вказує на цей факт! В Євангелії від Іоанна є 7 згадок про братів Ісуса. Константинопольський собор 553 року затвердив догмат про непорочність Діви Марії, однак про це ніде не говориться в Євангелії. Адже в ті часи не мати дітей зовсім, або мати лише одну дитину було винятком із правил.

3. Не існує 7 смeртних гріхів.
Гординя, заздрість, гнів, смуток, жадібність, ненажерливість, блyд були прийняті багато століть по тому після Ісуса. В Біблії не згадується про це, але Ісус згадує що існує дві найважливіші заповіді: “Люби Господа Бога твого всім своїм тілом, душею і розумом” і “Возлюби ближнього свого як самого себе”. Дійсно, дотримуючись цих двох заповідей, інші 8 дотримуються разом з ними.

4. Ніхто не вказував, що волхвів було троє.
В Євангелії від Матвія зазначено: “деякі волхви”, “мудреці”. Ісус отримав три подарунка, тобто золото, ладан і смирну, але це вказівка ​​числа подарунків, але не волхвів.

5. Чистилища не існує.
У Біблії ніде не згадується посилання на це місце. Католицька доктрина про чистилище була представлена ​​вперше в 1274 році на Ліонському соборі.

6. У Бібліъ не хрестять дітей, тільки дорослих.
Сам Ісус був хрещений в 30 років. В Євангелії від Марка ясно написано: “Хто увірує й охреститься – буде спасенний”. Таким чином людина повинна спочатку повірити, а потім вже хреститися.

7. У єврейській традиції переломлення хліба за столом і пиття вина прийнято перед довгою дорогою і очікуваним поверненням.
Ісус поламав хліб, символічно вказуючи на те, що він піде, але незабаром воскресне, перетворюючи хліб і вино в символи тіла і крoві. Пізніше церква перетворила це в традицію, проте це не більше, ніж ритуал, який не має відношення до порятунку душі.

8. Ісус не народився ні 25 грудня, ні 7 січня.
Ніде в Євангелії не вказана точна дата його народження. Однак, там же ми знаходимо що в той день пастухи пасли своїх овець, що малоймовірно взимку.

9. Апостолів в кіно зазвичай прийнято показувати чоловіками віком в 30-40 років.
Насправді більш за все що вони були всього лише підлітками. Коли апостоли відправилися в Капернаум (Євангеліє від Матвія, глава 17), їх попросили заплатити податки. Але заплатили тільки Петро та Ісус. Це означає що інші не платили їх через свій молодий вік.

Читайте також: 11 сильних цитат з Біблії, які допоможуть змінити життя

10. Немає посередників між Богом і людиною крім Ісуса і про це ясно написано в Новому Завіті.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram