10 дрібниць, які ви зобов’язані сказати своєму чоловікові

Ви вважаєте, що ваш чоловік настільки самодостатній, що йому не хочеться чути від вас стандартні заїжджені фрази, які вже набили оскому? Ви помиляєтесь!

“Я тебе поважаю”
Навіть якщо ви всією своєю поведінкою демонструєте повагу до його сили, мужності і розуму, час від часу підтверджуйте своє ставлення словами! Так само як вам важливо знати про його ніжності, йому важливо розуміти, що вашу повага до нього непорушна.

“Ти такий гарний!”
Ця фраза належить до фраз-поглажувань, є такий психологічний термін. Тобто, вона не просто підтверджує якийсь факт – вона носить емоційний заряд. Погодьтеся, адже вам приємно, коли чоловік, бачачи вас з ранку розпатланою, каже, що ви чудово виглядаєте? Ось і у нього після цієї фрази покращиться настрій на цілий день.

“Дякуємо”
Це слово – не просто данина ввічливості. Воно – показник того, що ви цінуєте його зусилля, в чому б вони не проявлялися: в приготуванні вам кави, важкій роботі на благо сім’ї або подарунок на день народження. Це слово показує чоловікові, що ви не сприймаєте його внесок у відносини як щось належне, що ви дійсно помічаєте його старання.

“Я тобі довіряю”
Якщо ви скажете йому цю фразу, особливо під час близькості, ви самі здивуєтеся його реакції! Вона творить з чоловіками чудеса: вони стають більш відкритими, більш відвертими і … більш чуйними. Довіра – це така річ, яку треба заслужити! Якщо у нього це вийшло, значить, він – особливий чоловік. І він буде прагнути відповідати цьому високому званню.

“Я на твоєму боці”
Ці слова йому особливо важливо чути, коли, здається, весь світ проти нього. Коли вашого чоловіка переслідує смуга невдач, він особливо гостро відчуває вашу підтримку. Так, він може бути сто раз неправий, він може вчинити дурницю, але якщо ви безумовно його підтримуєте, у нього вистачить сил впоратися з будь-якими напастями.

“Я слухаю”
Чоловіки намагаються бути стриманими, але все ж і у них бувають моменти, коли їм хочеться вилити душу. Та, яка вміє бути уважною, активною співбесідницею, отримує вищий бал по чоловічій шкалі привабливості.

“Давай швидко зробимо це!”
Іноді чоловікові найбільше хочеться зробити “це” швидко, за п’ять хвилин до виходу на роботу. Чому б не зробити йому такий подарунок? Він ще більше переконає вашого партнера в тому, що ви – ідеальна пара!

“У тебе класні друзі”
Якщо ви любите цього чоловіка, то приймаєте його в комплекті з його поганими звичками і дивакуватими друзями. Нехай після шлюбу з вами він з ними зустрічається дуже рідко, вони – частина його життя, і ваше схвалення багато для нього значить.

“Ти такий сильний!”
Звичайно, ця фраза повинна бути доречною. Якщо ваш партнер пересунув цукорницю, то ці слова його розлютять. А якщо він взяв вас на руки або сам перетягнув шафу, захопіться його силою. Адже для нього фізична сила – одна з головних ознак мужності.

“Мені з тобою добре”
Рутина часто притупляє навіть найбільш піднесені почуття. Ця фраза покаже вашому чоловікові, що ви не покаялися в своєму виборі. Що і після декількох років шлюбу ви до сих пір його любите і цінуєте.

Читайте також: Прикра причина багатьох розлучень: чоловіки йдуть, повірте, не через заросші зони бiкіні…

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram