10 найпоширеніших помилок нещасних людей, яких варто уникати

Якщо мрієте – нехай ваша мрія буде великою, якщо думайте – думайте про щось масштабне, а якщо любите – любіть всім серцем.

Щастя – це свідомий вибір, і немає ніяких підстав для того, щоб не намагатися вичавити все зі свого життя. Немає жодних підстав для того, щоб постійно робити себе нещасними, за матеріалами видання slovo.today

Десять найпоширеніших помилок, яких варто уникати , якщо прагнете щастя:

1. Не вважайте, що вже втратили свій шанс. У житті кожного з нас бувають злети і падіння. І не вважайте, що втратили «слушний» час. Кожна прожита вами ситуація підводила вас саме до того моменту, в якому ви перебуваєте зараз. І кожен момент вашого життя, включаючи теперішній, ви починаєте все заново.

Читайте також:Яких важливих помилок допускаються чоловіки та жінки, що їх шлюб йде на дно?

2. Не використовуйте невдалі особисті відносини як відмовки. Життя не завжди знайомить нас з людьми, з якими нам хочеться зустрітися, але часом вона представляє нам людей, з якими нам потрібно зустрітися – людей, які повинні допомогти нам, порaнити нас, кинути нас, людей, які повинні зробити нас такими, якими нам судилося стати.

3. Не змінюйтеся догоджаючи іншим людям. Наскільки б гучними не були думки інших людей, не давайте їм вибирати, ким вам бути. . Продовжуйте йти вперед. Будьте щасливі. Будьте собою. І якщо це комусь не сподобається – так тому і бути. Ви не зобов’язані догоджати всім навколо.

4. Не терпіть негативних людей і негативне мислення. Прийшов час відставити убік всі непотрібні сварки і негатив разом з тими, хто їх викликає. Оточуйте себе тими, хто змушує вас посміхатися. Любіть тих, хто відноситься до вас добре, і моліться за тих, хто цього не робить. Життя занадто коротке, щоб бути нещасними. Ми робимо помилки і падаємо, і це частина життя, але після ми піднімаємося і продовжуємо йти далі – бо це Сенс життя.

5.  Це день більше ніколи не повториться. Насолоджуйтесь ним. Цінуйте кожну його секунду. Найчастіше ми просто не розуміємо цінність того моменту, в якому ми живемо, поки він не перетвориться на спогади. І одного разу ми можемо зрозуміти, що те, що ми вважали незначними дрібничками, насправді було найважливішим у нашому житті. Цінуйте те, що у вас є, поки вам не довелося згадувати про те, що у вас було.

6. Менше думайте про те, чого у вас немає, і більше – про те, що у вас є.  Більшість людей обманюють і себе, і інших насамперед тому, що вони приділяють куди більше уваги тому, чого їм нібито не вистачає, ніж тому, що у них є. Замість того, щоб думати, чого вам бракує, подумайте про те, чого не вистачає іншим.

7. Не живіть тим, що ви не в силах змінити. Якби ви ніколи не падали, то не змогли б навчитися вставати на ноги. Якби вам не доводилося відпускати когось і йти далі, ви б ніколи не зрозуміли, що в вас достатньо сили, щоб вистояти поодинці. Якби ви не втрачали надії, не знайшли б віри.  Ви можете або йти далі, або продовжувати згадувати про те, що ви не в силах змінити. Але пам’ятайте – життя все одно йде вперед, з вами або без нас. І будь-який біль робить нас сильнішими – якщо ви не дозволите йому вас знuщити.

8. Не жepтвуйте своїм щастям заради щастя інших. Не дозволяйте згаснути власному щастю, коли ви намагаєтеся висвітлити чуже життя. Сенс вашого життя – не в тому, щоб робити інших щасливими, а в тому, щоб бути щасливим і ділитися своїм щастям з іншими.

9. Не втрачайте з уваги власні цілі та ідеали. Знати, хто ви – це одне, але вірити в себе і жити власним життям – зовсім інше. Суспільство робить на нас такий тиск, що ми часом забуваємо, що перш за все ми повинні бути вірні самим собі. Не втрачайте себе на життєвому шляху. І намагайтеся завжди і всюди бути собою – неймовірним, приголомшливим. Подорожуйте при будь-якій можливості, поки ви молоді. Чим старшими ви стаєте, тим важче знайти для цього час. Життя коротке, але ж ви багато чого ще не встигли побачити. Бог створив стільки гарних місць, які зачаровують своєю красою.

10. Не брешіть. Якщо ви говорите, що збираєтеся щось зробити – зробіть це! Якщо говорите, що збираєтеся десь бути – будьте там! Якщо кажете, що відчуваєте певні почуття – вони повинні бути справжніми! Живіть так, щоб нікому навіть в голову не прийшла б думка засумніватися у вашій чесності, щоб, згадуючи про прямі, безпосередні та цілісні особистості, люди згадували і про вас.

І запам’ятайте, як би ви не старалися, життя ніколи не буде досконалим. Навіть якщо ви вкладете в нього всі ваші зусилля без залишку, йому ніколи не досягти абсолютної досконалості.

У ньому завжди буде час і невизначеності, і дні, коли у вас все валиться з рук. Але в міру того, як ви будете йти вперед по вашому життєвому шляху, ви неодмінно зрозумієте, що яким би чорним не був день, варто посміхнутися – і він стане хоч трішки, та краще.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram