10 помилок, які всі ми робимо, коли приймаємо душ

Приймати душ або ванну особиста справа кожного, але не дивлячись на це ми все одно робимо це щодня, так ка хочемо перебувати в чистоті. Для нас це так природно, що навіть уявити неможливо, що ми щодня робимо помилки.

Ось деякі приклади найбільш поширених шкідливих звичок людей приймають душа

1. Ви миєте волосся щодня

Ми всі хочемо мати чисте, блискуче волосся. Але правда полягає в тому, що мити волосся кожен день велика помилка: занадто часте миття може зробити шкіру голови сухою. Так що, якщо ваше волосся тонке або сухе, ви повинні уникати занадто частого миття – два рази на тиждень достатньо. Якщо у вас кучеряве або густе волосся, фахівці рекомендують мити тільки один раз в тиждень.

2. Ви приймаєте душ довго і часто

Це може бути одне з найбільших задоволень в житті, але прийом душа занадто довго може видалити природну вологу з шкіри. Прийом душа повинен тривати від 5 до 10 хвилин. Прийняття душу більш ніж один раз на день, також може погано позначитися на вашій шкірі. Якщо ви відчуваєте необхідність помитися тому, що ви пішли в спортзал або тому, що дуже жарко, спробуйте приймати душ дуже швидко і без мила.

3. Ви не миється ноги і спину

Ці важкодоступні місця дуже легко ігнорувати, але це велика помилка. Вся шкіра на нашому тілі має мepтві клітини, які повинні бути змиті, а наші ноги особливо чутливі до дії бактерій і грибків.

4. Ви не сушите мочалки

Якщо ви використовуєте мочалку в душі, клітини шкіри, які ви змиваєте можуть потрапити в отвори і створять ідеальну живильне середовище для бактерій. Ось чому дуже важливо, висушити губку після кожного прийому душу. Це також відноситься і до губок для обличчя, які ви використовуєте.

5. Ви застосовуєте зволожуючий крем занадто пізно

Зберігати шкіру чистою є важливим, але мило дійсно може висушити її. Ось чому добре використовувати зволожуючий крем після кожного прийому душу. Але не чекайте, поки ваша шкіра повністю висохне – більшість зволожувачів слід наносити на вологу шкіру.

6. Ви сильно трете шкіру рушником коли витираєте вологу

Багато з нас вийшовши з душу починають тертися як божевільний рушником, а це дуже тpaвматично для распаренной шкіри. Кращий спосіб висушити, це просто м’яко промокнути тіло рушником. Це займе трохи більше часу, але це того варто.

7. Ви не приймаєте душ відразу після тренування

Навіть якщо ви не потієте багато під час тренування, це все ще не привід не обполіскуватиcя в душі після нього. Навіть невелика кількість поту може реагувати з мікробами, щоб створити неприємний запах через кілька годин. Швидко ополоснуться під душем без мила, ось це правильно

8. Ви миєтеся тільки гарячою водою

Хоча душ з холодною водою не так приємний, як з гарячою, він має безліч переваг: він стимулює кpoвообіг, зберігає вашу шкіру свіжою, ви відчуваєте себе більш енергійним, і це також має антідепресантний ефект. Так що, якщо ви не можете стояти під душем з холодною водою, спробуйте ополоснуться холодною водою протягом 30 секунд в кінці.

Читайте також: Хочете плоский живіт – приберіть з раціону всього 6 продуктів, які вживаєте щодня

9. Ви неправильно використовуєте кондиціонер для волосся

Ви наносите на все волосся кондиціонер і від цього вонo виглядають жирними і тьмяними. Якщо у вас довге волосся, спробуйте нанести кондиціонер тільки на кінці. Ще одна хитрість полягає в застосуванні кондиціонера до використання шампуню, так сальний ефект кондиціонера вимивається.

10. Ви загортаєте волосся в рушник

Ця картина нижче не означає, що все буде саме так, але обертання волосся в рушник після душу насправді може привести до їх пошкодження. Краще просто віджати їх, а не терти сильно. Це запобіжить їх пошкодження і сплутування.

Джерело.