10 порад для тих, хто ненавидить понеділки

Понеділок день важкий. Але у нього є всі шанси стати улюбленим. Потрібно просто виконувати кілька правил.

Лягати раніше спати

Починайте підготовку до понеділка в неділю. Потрібно раніше лягти спати, тоді для сну буде відведено більше часу, відповідно вранці в понеділок буде легше прокинутися.

Вставати раніше

Встаньте раніше, ніж звичайно і дайте собі трохи переваги у часі. Це допоможе не так сильно поспішати і провести додаткові ранкові ритуали, які зроблять початок тижня приємніше. Поспіх породжує паніку і невпевненість у собі.

Складіть список справ

Щоб прожити понеділок ще й плідно, у неділю складіть список справ на нього. Почніть ранок з першого пункту. Ви будете почувати себе впевненіше і більше встигати.

Задайте настрій музикою

Не бійтеся розбавляти свій настрій улюбленою музикою. Ще можна і пританцьовувати. Тоді настрій буде набагато яскравіший і справи здадуться не такими складними.

Побалуйте себе приємним вечором

Для тих, хто дійсно ненавидить понеділки, може знадобитися особлива мотивація. Скажіть собі, що, виконавши певні справи, ввечері ви зможите сходити з друзями в бар або з коханою людиною у кіно. Заплануйте на вечір понеділка приємну подію.

Відклади складні справи

Якщо вам дійсно важко, деякі справи варто відкласти. Не перевантажуйтеся у перший же робочий день, підсилюйте навантаження поступово. Будьте прагматичними і правильно розподіляйте свій час

Попросіть про допомогу

Не соромтеся просити колег або друзів допомогти. Наприклад, щоденний ритуал відводити дитину в дитячий сад можна передоручити чоловікові, у якого набагато менше ранкових обов’язків, ніж у вас.

Полюбіть свою роботу

Навіть якщо ви ненавидите понеділок тільки тому, що потрібно йти на гіршу у вашому розумінні роботу, то поставте собі питання: навіщо ви взагалі займаєтесь нелюбою справою?

Знайдіть плюси, хоча б порівнявши свою працю з тим, що доводиться робити іншим. Привчіть себе до правила: На роботу з радістю, а з роботи з гордістю.

Забудьте про вихідні

Як роботу залишати на роботі, так і не слід тягти з собою на робоче місце думки про минулий уїк-енді. Це може зіпсувати не тільки понеділок, але і всі наступні дні.

Перетерпіть

Бувають дні, які просто потрібно пережити. Відпочити від вихідних, так би мовити, включитися в робочий режим. Після понеділка завжди йде вівторок.

Далі середа, а там до вихідних рукою подати.

Читайте також: 8 речей, які йому подобаються в шлюбі

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram