10 речей, які треба встигнути зробити до 10 ранку, щоб життя стало кращим

Не обов’язково бути жайворонком, щоб по достоїнству оцінити переваги ранкових звичок. Проте, більшість людей вважають за краще «доспати», а потім викочуються з ліжок в навмання обраний наряд і занурюються в новий день без чіткого плану.

У Вас, в свою чергу, є вибір почати день більш вдумливо. Діючи так, з’являється можливість відчувати себе краще, бути продуктивніше і навіть відчувати легке щастя під кінець дня.

Ось список речей, які слід робити щоранку до 10.00, щоб привернути до себе фортуну:

Медитуємо
Медитація або навіть прості вправи на дихання допоможуть Вам почати день з відчуттям спокою. Замість того, щоб тягнутися до телефону або перевіряти пошту, присвятіть пару хвилин проникливій насолоді тишею.

У нас просто ураган з потребуючих активності справ заплановано на день, так що пообіцяйте собі хоча б починати на заспокійливій ноті. Це допоможе виробити хороший темп на весь день і допоможе поліпшити концентрацію, підвищити енергію і зарядитися оптимізмом.

Висловлюємо подяку
Якщо єдина молитва, яку ви говорите у вашому житті – це «спасибі», цього вже достатньо.
Майстер Екхарт

Почніть свій день з перерахування всього того, за що Ви вдячні. Послідовна практика подяки вранці поліпшить усвідомлення на весь день. Так само це зробить Вас більш стійкими на випадок, якщо на горизонті назрівають серйозні переживання.

Визначити, що для вас сьогодні головне
У тиші і спокої дня, перш ніж виявляються різні проблеми, сплануйте день, розписавши три мети, яких Ви хочете досягти в перебігу дня. Зробіть ці речі своїм пріоритетом. Коли Ви плануєте щось і здійснюєте намічене, день відчувається продуктивним.

Доповніть свій графік
Крім важливих цілей, розпорядіться часом так, щоб можна було швидко подбати про «осередкиспалаху», коли вони дадуть про себе знати. Додайте в свій план на день також і дозвілля: це допоможе Вам у досягненні цілей і забезпечить вільний час.

Не забувайте про баланс води
Ви прокидаєтеся зневоднених і тому дуже важливо насамперед поповнити запаси води в вашому організмі. Донна Гейтс у своїй книзі «Дієта екологічного тіла» радить випивати половину запланованої на день води до обіду. Так Ви позбудетеся від усіх токсинів, будете менше відчувати голод і головний біль.

Досить складно знайти того, хто прокидається живим і бадьорим . І не завжди легко включити в ранковий розпорядок зарядку. Якщо Ви бажаєте віддати перевагу чомусь легкому, то рекомендуємо підібрати для себе невелику серію розтяжок на м’язи на щоранку.

Слухайте музику
Почавши свій ранок оптимістичною музикою, Ви не тільки прокинетеся, але і наповните весь свій день позитивною енергією.

Дослідження 2013 року показало, що музика допомагає нам краще себе почувати. Згідно з висновками учасників експерименту, дві головні переваги прослуховування улюблених композицій – це «регулювання настрою» і «самосвідомість».

Це також може не тільки позитивно позначитися на настрої, але і поліпшити мотивацію, зовнішній вигляд, а ще й сон наступної ночі.

Усміхайтеся
Почніть свій день з усмішки самому собі в дзеркалі у ванній кімнаті. Це добре вплине на Вашу поведінку і самопочуття, навіть якщо це буде і натягнута посмішка. Усмішка робить Вас привабливіше і створює враження, що Ви гідні довіри. А дослідження Університету Монпалье взагалі показали, що усмішка робить з Вас більш успішного лідера.

Прибирати за собою
Ми все життя зайняті і рано вранці найчастіше перебуваємо в поспіху. Часто можна впасти перед спокусою залишити на підлозі в безладді одяг, посуд в раковині або відкласти винесення сміття на потім. Але краще просто прибрати!

Читайте також: Дві зламані долі: Олену чоловік залишив з хворим сином, Романовим батькам не сподобалася наречена з села

Відкладання на потім прибирання Ви приховуєте від себе можливість проявити свої найкращі сторони в роботі. А ось якщо Ви заберете, Ви зможете прийти додому і розслабитися. Завжди краще прибрати за собою відразу, ніж чекати, поки Вас змусять це робити.

Почніть з самого простого
Не обманюйте себе легкістю виконання відразу декількох нескладних пунктів денного плану, а зробіть спочатку те, що складніше. Час показує, що виконання спочатку найскладнішого робить день більш продуктивним і щасливим. Ви будете пам’ятати, що весь день з кожним новим часом Вам було простіше і краще. Як бонус: ніякої прокрастинації, так як просто нічого буде відкладати на потім.

Джерело.