9 фраз, які чоловіки бояться почути від дружин

Якими б різними не були пари, приводи для сварок і способи вираження невдоволення у всіх приблизно однакові. Психологи і психотерапевти називають фрази, які особливо зачіпають і ображають чоловіків. Звичайно, ліміт терпіння у більшості не безмежний, і якщо партнер в черговий раз не вимив посуд, залишив безлад, не вгадав з подарунком або приділяє вам недостатньо уваги, хочеться висловити йому все по повній програмі. І все ж, якщо стосунки дорогі вам, не варто вдаватися до різкої критики.

«Я ЗНАЮ, ЩО ВЖЕ ПІЗНО, АЛЕ НАМ ТРЕБА ПОГОВОРИТИ»
«Коли захочете щось обговорити, відкладіть це до ранку. Бесіди продуктивніші, коли обидва партнери відпочили і готові до розмови. У старих комедійних серіалах любили такі сцени – коли дружина вимагає поговорити, а чоловік хоче спати. У наші дні проблема набула масштабу епідемії», – ділиться психотерапевт Елізабет Ламотт.

«ТИ В ЦИХ шорти виглядають як ПІДЛІТОК. НЕ ХОЧЕШ переодягнутися? »
Вам не подобається, коли партнер відпускає єхидні коментарі з приводу зачіски або мішкуватої футболки? Напевно він реагує так само, коли ви скоса дивитесь на його штани з кишенями на колінах.

«З чого ви взяли, що маєте право встановлювати для нього стандарти в одязі? А будь-яке «ти повинен» змусить його відчути, що ви намагаєтеся його надмірно контролювати», – пояснює психотерапевт Сьюзан Хейтлер.

«КРАЩЕ Б ТИ листівку ПОДАРУВАВ»
Швидше за все, партнер був упевнений, що дорога сумочка, взяти яку його вмовив продавець, демонструє його щедрість і турботу.

«Обов’язково подякуйте, навіть якщо в глибині душі не так вже раді подарунку. Чоловіки хочуть виглядати переможцями в очах своєї дружини і бувають розчаровані, коли їх зусилля не цінуються. Тому краще висловити вдячність, а як-небудь потім згадати, який варіант подарунку може бути для вас більш значущим», – радить психотерапевт Гері Нейман.

«МІЙ КОЛИШНІЙ НІКОЛИ Б ТАК НЕ ЗРОБИВ»
«Порівняння чоловіка з колишніми, з чоловіками подруг або героями реаліті-шоу несправедливо і призведе до того, що він почне сумніватися, чи любите ви його», – упевнений психотерапевт Курт Сміт.

«ТЕРПІТИ НЕ МОЖУ, КОЛИ ТИ залишаєш ПОСУД в раковині»
Є вірні і невірні способи висловлювати свою незадоволеність. Ні чоловікам, ні жінкам не подобається чути неконструктивну критику.

«Замість того щоб критикувати, скажіть, що будете дуже вдячні, якщо він зробить щось, як вам здається правильно. «Я дуже ціную, коли ти …» Чим більше показуєте свою вдячність, тим частіше будете це отримувати», – пояснює психотерапевт Таммі Нельсон, автор книги «Нова моногамія».

«ТОБІ ПОТРІБЕН ЛИШЕ С…»
«Так, це важлива частина життя, але якщо ви припускаєте, що партнер щось робить для вас тільки заради фізичної близькості, ви його цим ображаєте. Чоловіки хочуть цього і отримують від нього задоволення, але вони терпіти не можуть, коли їх підозрюють в корисливих мотивах. І навіть якщо ці підозри виявляються вірні в даному конкретному випадку, це зовсім не означає, що це – єдина причина, по якій чоловіки готові щось робити», – вважає Гері Нейман.

«ТИ НІКОЛИ НЕ …»
Кидатися безкомпромісними звинуваченнями на зразок «ти завжди» або «ти ніколи» – погана ідея. Жодна людина не робить щось «завжди» або «ніколи», тому виключіть ці слова з лексикону. Обговорюючи щось, зосередьтеся на тому, що відбувається зараз, і не робіть надто узагальнюючих заяв про поведінку вашого партнера», – радить Таммі Нельсон.

«ТАК, АЛЕ …»
«Якщо ви погоджуєтеся з чимось, а потім додаєте «так, але …», то тим самим немов перекреслює все сказане до цього. Жоден чоловік (і жодна жінка) не любить, коли його слова так зневажливо відкидають», – говорить Сьюзан Хейтлер.

«А ПОМНИШЬ, ЯК ТИ … (ЩОСЬ ЗРОБИВ НЕ ТАК)»
Можливо, колись партнер забув привітати вас з днем ​​народження або запланував зустріч з друзями в ті вихідні, які ви повинні були провести з вашими батьками.

«Про яку би його провину або помилку ні йшлося, якщо ви вже пробачили чоловіка, побережіть ваші стосунки і залиште помилку в минулому. Багатьом чоловікам здається, що їх постійно переслідує минуле, адже їхні дружини не забувають жодної досконалої помилки. І кожен раз, коли вони роблять щось не так, їм нагадують про всі минулі проступки. Якщо чоловік розуміє, що дружина зовсім не цінує все, що він робить добре і правильно, то з часом просто перестає її слухати», – пояснює Курт Сміт.

***
Небезпека цих фраз в тому, що вони злітають з язика, і ми не встигаємо подумати, що можемо поранити ними близьку людину. Виключити їх зі свого лексикону відразу не вийде. Для початку спробуйте ловити себе на них і поступово замінюйте їх на більш м’які і поважні. Це не так складно, особливо якщо ваші відносини того варті.

Опубліковано econet.ru

Читайте також: 7 фактів про жіночу білизну, які чоловікам складно зрозуміти