11 продуктів, які їдять вічно молоді жінки

Суперпродукти – це ті, які не обробляються, які містять велику кількість поживних речовин і антиоксидантів, що перевершують інші. Більшість з них трав’янисті, хоча є і горіхи, фрукти і риба з цими властивостями.

Введення їх у ваш раціон допоможе оптимізувати роботу вашого організму і поліпшити ваше здоров’я, а також допомагають продовжити молодість і красу.

1. Чорниця
Ці невеликі фрукти є багатим джерелом вітаміну К, який відповідає за згортання кpoві і вітамін С, який містить антиоксиданти, які борються з вільними радикалами. Люди, які споживають чорницю, мають менший рuзuк сepцевих нaпaдів і красиву шкіру.

2. Оливкова олія
Якщо вона органічна і екстра-незаймана, вона працює як антиканцероген. Це допомагає зменшити і контролювати біль, крім того, це запобігає психічному старінню.

3. Авокадо
На додаток до смачних якостей, він багатий ненасиченими жирами, які цілком здорові, тому що вони допомагають знизити рівень холестерину. Також є багатим джерелом клітковини і вітамінів.

4. Чіа
Насіння Chia багаті жирними кислотами Омега-3, кальцієм, клітковиною, білками і антиоксидантами. Служить для збільшення м’язової маси і утримує організм довше молодим.

5. Ехінацея
Чай ехінацеї – ідеальний засіб для лікування в холод. Ця рослина підсилює вашу імунну систему, тому ваш захист зміцнюється.

6. Стевія
Його можна використовувати як замінник здорового цукру, який може навіть споживатися діабетиками. Але його властивості на цьому не закінчуються: це може допомогти знизити рівень холестерину, деякі види алергії і зменшити біль.

7. Годжі
Ці ягоди, невідомі більшості людей, ідеально підходять тим, хто хоче схуднути; Вони також зміцнюють вашу імунну систему, поліпшують зір і борються з розладами печінки.

8. Кокосове молоко
Це ідеальна заміна тваринного походження; Крім того, що воно вільне від жорстокості і лактози, воно є багатим джерелом вітамінів E, C, B1, B5, B3 і B6. Воно також служить противірусним та антибактеріальним засобом.

Читайте також: Чорна квасоля: кому і чому так корисно вживати?

9. Морінга
Морінга багата білками, мінералами, вітамінами і калієм. У традиційній медицині зазвичай використовується як антибіотик, протизапальний і для лікування тубepкульозу.

10. Квиноа
Це один з найскладніших продуктів, якbq існує, містить більше вітамінів, заліза, кальцію і фосфору, ніж інші злаки, і в ньому багато білка.

11. Спіруліна
Це водорості, багаті амінокислотами, вітамінами і мінералами. Крім того, вона володіє детоксикаційними властивостями, служить для запобігання повільного протікання і лікування хвоpoби Aльцгeймeра.

Джерело.