13 страшних таємниць чоловіків!

Що означає його похмуре лице, насуплені брови, зморщений лоб і відсутній вираз очей? А, головне, його небажання ділитися з тобою, самою близькою, вірною і розуміючою людиною, своїми думками, проблемами та планами на майбутнє.

Про що мовчать чоловіки? Результати опитувань, статистика і просто міркування:

1. Чоловікам, причому всім і поголовно, складно зізнатися у своїй невдачі. Провалений проект, невдалі переговори, програна дружній суперечка, неправильно прибитий цвях, – він усіма силами буде приховувати той факт, що йому щось не вдалося.

2. Їм складно визнавати свою неправоту. Будь ти тричі права, залиш хоч дюжину вагомих аргументів і доказів, він не зізнається в тому, що був не прав. А якщо і признається, то з диким криком: “Це ще ні про що не говорить!“.

3. Вони бояться, соромляться, вважають нижче чоловічої гідності зізнаватися у своїх страхах. Боязнь висоти, замкнутих приміщень, павуків або заплаканих жінок, – про це не дізнається ніхто.

4. Їм украй важко визнавати, що чогось не знають або не вміють.

5 . Їм не до вподоби просити грошей у борг, і сам факт, що жінка заробляє більше і може сама себе забезпечувати.

6. Вони бояться проявляти свою сентиментальність. Ви разом дивитеся “Солодкий Листопад“ і ось, коли загострення пристрастей сягає свого апогею, у нього раптово починають свербіти очі, ніс і лоб. “Що за маячня, дивитися тошно!“ – вигукне він, вибігаючи з кімнати. Насправді чоловіки такі ж чутливі як ми, і так, драматичні сцени з фільмів,книг,життя змушують співпереживати героям, а іноді і плакати.

7. Їм важко зізнаватися у своєму  безсиллі. Втома, нервове напруження, або просто не той настрій, – і ось, він з переляканими і  очима тікає геть.

8. Чоловікам природою призначено бути сильними, а тому вони ніколи не покажуть свою вразливість і образливість. Ти надто мляво і без очікуваного ентузіазму відреагувала на букет ромашок, який він купив на останні свої гроші (а може і позичені у співробітника). Ні, він не покаже , що ображений. Просто цей злощасний букет стане останнім для тебе.

9. Вони соромляться проявляти свою ніжність, особливо на людях, особливо в колі своїх друзів, особливо при холостих друзях. “Я теж“, – ось той максимум, на що ти можеш розраховувати, зізнаючись йому у коханні у телефонну трубку, якщо твій милий не один.

10. Їм соромно говорити про їх суто чоловічі хвороби. Він ніколи не зізнається, що на завтра призначено йому похід до уролога.

11. Вони ніколи не зізнаються у своїх комплексах і в тому, що вони у них є.

12. Їм насилу даються розмови по душам на тему спільного майбутнього. І не тому, що вони хочуть сім’ю, дітей і власний будинок менше, ніж жінки. Ні, справа в їх життєвої позиції: нерозумно придумувати імена майбутнім дітям і обговорювати колір ламінату  у коридорі, якщо ви обоє ще не закінчили інститут, і живете на одну стипендію.

13. Вони завжди мовчать, якщо задумали що-небуть важливе. Адже чоловік повинен приймати рішення самостійно – у світлій пам’яті і здоровому глузді, так сказати. Йому не потрібні зайві поради, тим більше, що виходять від жінки. Звідси і приказка: “Послухай жінку…“.

Читайте також:Від чого немає ліків. – Любове! Я мрію бути такою ж, як і ти! — захоплено повторювала Закоханість

Джерело.