15 речей, якими небезпечно ділитися

Навіть невинне кускове мило або навушники, які ви позичили, можуть завдати шкоди здоров’ю.

З дитинства батьки нас вчать ділитися з ближнім, щоб не уславитися жаднюгою. Однак, існують речі, якими ділитися не можна, навіть якщо хто просить позичити їх є вашим найближчим родичем. І до них відносяться не тільки предмети особистої гігієни, на яких можуть залишитися дрібні, непомітні оку, частинки шкіри, крові, а разом з ними і збудники різноманітних захворювань. Але і нешкідливі на перший погляд мило, тапочки або навушники.

Мікробіологи звертають увагу на те що, організм легко впорається з бактеріями, які знаходяться на ваших речах, але атаки стафілококом, стрептококом з чужих навушників можуть спровокувати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Навіть якщо у людини, яка позичила вам будь-якой предмет з забороненого списку, немає видимих ​​захворювань (герпесу, грибка, акне) не варто легковажно користуватися ними. Захворювання можуть протікати у прихованій формі, а деякі, такі як СНІД, гепатит, можна виявити тільки після відповідних аналізів.

Багато з предметів індивідуального списку практично безпечні, якщо ними не користуватися. Але при попаданні навіть невеликої кількості рідини, часом досить навіть поту, стають справжнім розсадником бактерій. До них відносяться мило, рушник, капці, навушники, губна помада і бальзам, мочалка, дезодорант. Інші не становлять загрози, якщо ними користуватися за призначенням, не трaвмуючи шкіру (щипці, пінцети, триммер, сережки, бритва). Але гарантії, що вони не завдали навіть саму незначну подряпину, немає, так що краще не ризикувати.

Читайте також: Білизна і темперамент: про що скаже ваш вибір?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram