18 листопада-День Ангела Гавриїла та Тимофія

Ім’я, дане дитині на честь будь-якого святого, називається ангельським, а сам святий вважається ангелом-охоронцем людини, її небесним заступником.

18 листопада свій День Ангела відзначають власники таких незвичайних імен як Гавриїл та Тимофій.Що ж означають ці імена?. За матеріалами видання “Рівне 1”

Значення імені Гавриїл

Гавриїл означає “Божественний воїн”. Характер у чоловіка з таким ім’ям поступливий. Володіє аналітичним складом розуму, завжди спочатку подумає, а потім зробить. Ніколи не нав’язує своєї думки, не любить і установок зверху. Дуже гостинний і добрий, в житті у нього завжди є заздрісники. Ніколи не піддається паніці, терплячий. Дуже вразливий.

Читайте також:Енергетично сильні жіночі імена і їх значення

Чоловіки з ім’ям Гавриїл хороші сім’янини. З людьми Гавриїл сходиться важко, а розлучається легко. Ці чоловіки – лідери. Їхній зовнішній спокій оманливий – вони гарні актори і свої труднощі вміють добре приховати, тим більше що по природі оптимісти. Чоловіки з таким ім’ям мають гарну інтуїцію, комунікабельні, їм не чужі кар’єрні міркування, і вони багато чого домагаються в житті.

Значення імені Тимофій

Тимофій дуже чутливий, сприйнятливий. Його нервова система перебуває в постійній напрузі. Він багато чим цікавиться, багато хоче дізнатися, але сприймає все по-своєму. Не виносить насмішок з боку друзів, а інші його мало хвилюють. Поступливий з тими, хто його поважає, готовий багато зробити для приятелів. Любить допомагати оточуючим, якщо його про щось попросять, обов’язково допоможе безкорисливо, це його підносить у власних очах.

Йому завжди допомагають його винахідливість і швидкість реакції на те, що відбувається. В екстремальних ситуаціях він дуже зібраний, не піддається паніці. З друзями Тимофій чесний; відкритий душею, надійний, натомість вимагає поваги, визнання. Прагне уникнути конфліктів в колективі і в родині. Для нього характерні сила волі, вимогливість до себе та інших. Завдання по роботі виконує скрупульозно, не терпить  недбалості. Тимофій – хороший психолог, володіє розвиненою інтуїцією, тому йому багато що вдається. Приємний співрозмовник, вміє вислухати кожного. У жінці він цінує перш за все ласку і увагу до чоловіка, вміння лишити в спокої!

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram