256-річний чоловік перед смертю відкрив світові таємницю довголіття

Чому це так важко повірити?

Цей чоловік дожив до 256 років!

Фантастика чи містифікація?

І це ніякі не дурниці, ця історія досліджувалась вченими і журналістами! У статті New York Times від 1930 року говориться про те, що професор університету Ченгду Ву Чунг-цзе виявив урядові записи Китайської Імперії від 1827 року, в яких Лі Цін’юнь вітають з 150-им днем народження, а також документи 1877 року, в яких його вітають вже з 200-річчям.

У 1928 році журналіст New York Times писав, що більшість людей похилого віку, які жили по сусідству з Лі Цін’юнь, згадували, як ще їх діди розповідали їм, що знали його з дитинства, але і тоді він був уже дорослим чоловіком.

Чи Цін’юнь був … торговцем лікувальними травами

З 10 років він збирав їх в горах і дізнався про те, що вони можуть сприяти довголіттю. Майже 40 років він дотримувався трав’яної дієти, харчуючись лише травами, такими, як лінчжі, ягодами годжі, диким женьшенем. У 1749 році, у віці 71 року, він приєднався до армії Китаю в якості викладача бойових мистецтв. Чи був загальним улюбленцем, 23 рази був одружений і більше 200 разів став батьком.

Відповідно до загальноприйнятих в його провінції розповідями, Лі з дитинства вмів читати і писати, і, збираючи трави, до 10 років вже встиг побувати в Ганьсу, Шансі, Тибеті, Аннама, Сіамі та Маньчжурії.

Протягом перших ста років він продовжував збирати і продавати лікарські трави. Потім він продовжував продавати трави, зібрані іншими. Поряд з іншими китайськими травами, він продавав лінчжі, ягоди годжі, дикий женьшень, хи шу ву і готу кола, і жив на дієті з цих трав і рисового вина.

Він був такий не один На смертному одрі Лі сказав свою знамениту фразу:

«Я зробив усе, що мав зробити в цьому світі. Я вирушаю додому ».

Чи можуть ці слова бути одним з найбільших секретів довгого і щасливого життя?

Цікаво, що ми, в сучасному цивілізованому світі намагаємося боротися з віком за допомогою високотехнологічних інфрачервоних пристроїв і найсучасніших лікарських препаратів.

Читайте також: Шокуюча краса. Ніжки в формі “золотого лотоса” (фото)

Людям, чия середня тривалість життя становить 65 років, важко повірити навіть в життя після 100. А уявити, що хтось живе більше 200 років взагалі дуже складно.

Ми повинні враховувати, що є люди, які не живуть у виснажливому робочому графіку, не мають справи із заборгованостями за кредитами, не дихають забрудненим міським повітрям і регулярно займаються фізичними вправами. Вони не їдять цукор, борошно або будь-який інший продукт, оброблений пестицидами. Вони не харчуються на швидку руку, як звикли ми.

Вони не їдять жирне м’ясо, солодкі десерти та продукти з ГМО. Не курять і не п’ють алкоголь. Їх раціон не просто звільняється від шкідливих продуктів, якими ми так часто балуємо себе. Він включає в себе суперкорисне продукти і лікарські рослини, які, як стероїди, впливають на наші органи та імунну систему.

Вони також проводять свій вільний час на природі, медитуючи і практикуючи дихальні техніки, які покращують психічне, фізичне та емоційне здоров’я.

У них здоровий сон. Вони багато часу проводять під сонцем, а ми знаємо, що коли у нас виходить відпочити на сонці, ми відчуваємо, ніби відразу молодшаємо, і називаємо це «відпусткою». Уявіть собі, яке це: все життя засмагати в горах, на тлі абсолютного психічного, духовного і фізичного благополуччя.

Я ні на секунду не усомнюсь, що, якби ми дотримувалися цих здорових патернів поведінки, життя до 100 не здавалася б нам такий вже міфічною.

Якщо правильно ставитися до свого тіла, хто знає, до якого віку могло  б тривати наше життя…

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram