3 прості кроки до красивих і здорових п’ят, після яких ваші ніжки будуть ідеальними

Ось простий метод, котрий допоможе вилікувати потріскані п’яти. Це домашній засіб, який можна легко приготувати самому вдома. Він не потребує багато грошей, а результати просто шикарні. Джерело

Перший крок: лікування гарячою водою

Візьміть контейнер і налийте в нього води. Додайте туди 2 столових ложки соди і 2 столових ложки солі. Добре все змішайте і опустіть ноги на 15 хвилин. Потім, за допомогою пемзи, очистьте підошви ніг. Висушіть за допомогою рушника.

Другий крок: масаж

У контейнер влийте 2 столових ложки олії і 1 столову ложку цукру. Опустіть ноги і масажуйте їх цією сумішшю. Далі змийте суміш великою кількістю води.

Читайте також: Це чарівний спосіб “оновити” ніжки. Вже через 3 дні мої п’ятки стали гладкими та ніжними, товста шкіра немовби розчинилась. Також пропали натоптиші

Третій крок: зволожуючий крем

Візьміть залізний контейнер і покладіть туди 2 столові ложки олії і шматок свічки. Розтопіть всі інгредієнти на вогні, поки маса не стане однорідною. Коли субстанція охолоне, нанесіть її на підошви ніг, а зверху одягніть носки. Робити цю процедуру потрібно перед сном. Якщо використовувати цей домашній спосіб, ви швидко отримаєте красиву шкіру і здорові підошви.