3 знаки Зодіаку, яким найскладніше закохатися

Скорпіон
Скорпіон – найцікавіший з усіх знаків Зодіаку. Він може бути неймовірно гарячим, і в той же час непорушним. Він може любити вас зараз, а через хвилину ненавидіти. Він може бути компанійським і доброзичливим, а потім відсиджуватися вдома на самоті днями.

Поговоріть і будьте самою соціальним людиною в одну хвилину, тоді вам потрібно відсторонитися. Ви ніколи не розгадаєте, про що він думає або що почуває. Ідеальний партнер для Скорпіона – той, хто кине їм виклик як ментально, так і емоційно. Він цінує жорстких і справедливих людей.

Тому, коли справа доходить до кохання і відносин, він не довіряє людям, тому що багато хто з них спочатку йому не подобаються. Сарказм – його захисний механізм. Він оточує себе неприступними стінами і відштовхує людей, боячись близькості. Ідеальний партнер для Скорпіона – той, хто продовжить пробиватися через стіну недовіри, поки вона не впаде. Щоб завоювати довіру Скорпіона, потрібно не тільки слухати його або говорити йому про свої почуття, а довести це на ділі. Далеко не всі люди здатні на це.

Однак, як тільки він довіриться вам, він буде відданий вам до нескінченності. Якщо він полюбить, то зрушить гори заради вас. Скорпіон – дбайливіший будь-якого знака Зодіаку, і якщо любить, то всім серцем.

Стрілець
Стрільцю найлегше захопитися, але дуже важко закохатися. Він – безнадійний романтик і вірить в кохання більше, ніж будь-хто. Коли він повертається до старих відносин, він вибирає якісних людей, однак вважає, що в закінченні відносин винен не він. Перфекціоніст по натурі, він завжди несе відповідальність за те, як йдуть справи.

В результаті, замість того, щоб вчитися на помилках у відносинах, він зациклюється на минулому болю і боїться кохання.Через це він відштовхує людей і залишається на самоті. Замість того, щоб усвідомлювати свою цінність, він звертає увагу на негативні речі, які про нього говорили люди, дозволяючи собі залежати від їх думки. У нього високі стандарти по відношенню до людей, яких він обирає.

Він потребує сильного партнера, який буде підштовхувати його до того, щоб зупинитися на ньому одному і більше не розглядати інші варіанти і можливості. Істина полягає в тому, що Стрілець, скоріше, залишиться самотнім, ніж будь-коли погодиться на когось, хто не заслуговує його часу.

Телець
Він дуже впертий і довіряє лише самому собі і обраним, невеликій групі друзів. Він не часто допускає людей, які його цікавлять, в своє оточення, тому що йому подобається визначати, чи варта особа його часу і уваги. У той час як вони холодні зовні, всередині нього живе турботлива, велелюбна особистість.

Читайте також: 6 прикрас, які приносять нещастя

З якоїсь причини він вважає, що його емоції – ознака слабкості, тому утримується від них. Він – альфа-особистість і любить контролювати ситуацію, тому потребує пасивного партнера. Того, хто готовий чекати і надати йому час, щоб звикнути до відносин. Телець не реагує на тиск або стресові ситуації. Він замінює занепокоєння і страх гнівом. Він висловлює свої почуття через дії, а не слова.

Хоча він може бути небагатослівним, він завжди пильно стежить за всім і за всіма, хто його цікавить. Тому не намагайтеся його обдурити, він зловить вас на брехні. Хоча Телець може бути одним з найскладніших знаків в коханні, коли він вас щиро полюбить, він обдарує вас небаченою довірою, відданістю, і зробить що завгодно заради близької людини.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram