4 жіночих прийоми, перед якими не встоїть жоден чоловік

Хто посперечається, що жінок природа створила для того, щоб зводити з розуму чоловіків? Хто завгодно, тільки не ми. Навпаки, ми підкажемо, перед якими саме жіночими «прийомами» чоловіки не в силах встояти – за їх власним визнанням, між іншим.

4 премудрості, доступні абсолютно кожній жінці, які допоможуть не тільки вбити наповал представників сильної статі, але і в черговий раз переконатися: наша, жіноча, привабливість – воістину справжня сила.

СТРИМАНА ЗАЧІСКА

До сих пір ви вважали, що діловий стиль відлякує чоловіків? Ось вам прекрасна можливість переконатися в зворотному: за статистикою, 90% представників сильної статі, незалежно від того, яку професію вони собі вибрали, вважають сувору і стриману  жіночу зачіску – надзвичайно спокусливою.

На їхню думку, зібране в гладкий (або недбалий) пучок волосся додає образу бізнес-вумен пікантності, оскільки відкривають дві найпривабливіші жіночі частини тіла – вушка і шию.

ОКУЛЯРИ

Аксесуар, який багато жінок вважають за краще носити навіть в тому випадку, коли він їм абсолютно не потрібен. Справа в тому, що, на думку жінок, окуляри надають образу одночасно завершеність і недоступність. І зовсім не беруть до уваги, що саме це якраз і притягує чоловіків як магніт. А про погляд поверх окулярів, здатному звалити з ніг будь-якого, ми зараз краще взагалі промовчимо.

ПРИРОДНА КРАСА

Чоловіки зізнаються, що їм дуже подобається, коли жінка постає перед ними без тонни рум’ян і виставлених вперед, немов списи, вій. Але ми-то з вами, дорогі читачки, прекрасно знаємо: рівна, оксамитова шкіра з найлегших кокетливим рум’янцем в наш час – це щось з області фантастики.

Щоб знайти компроміс, звернемося до воістину геніальною виверту – мейкапу в стилі nude. Ця техніка «макіяж без макіяжу» доречна в будь-якій ситуації – в офісі, театрі, спортзалі, на пікніку. Так, звичайно, доведеться повозитися, але, повірте, результат того вартий.

ПОГЛЯД ЧЕРЕЗ ПЛЕЧЕ

Те, що в кожній жінці повинна бути загадка – це апріорі. Так ось, ніщо не підкреслить вашу загадковість більше, ніж погляд, кинутий через плече. Чоловіки стверджують: він володіє якоюсь особливою, незрозумілою, магією. Давайте спробуєм?

Читайте також: Не називайте так дітей! Зіпсуєте їм життя

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram