5 неймовірних міфів про вітаміни у які ви вірите

5 популярних міфів про вітаміни.

Правильне харчування забезпечує організм вітамінами

На жаль, це далеко не так. Багато з нас проводять більшу частину доби в сидячи. Від цього енерговитрати людини сильно знижуються і щоб їх заповнити, потрібно набагато менше їжі. Ви не раз могли чути, що сьогодні людині найоптимальніше споживати близько 2500 ккал на добу. Зібрати повний спектр потрібних вітамінів за допомогою їжі в такій невеликій енергетичної цінності практично неможливо.

Потрібно багато їсти і більше рухатися

Частково цей міф правдивий, але є кілька нюансів. По-перше, потрібно переглянути свій раціон харчування. Їжа повинна бути правильною і містити багато вітамінів. На жаль, більшість продуктів не відповідають цій вимозі і при такій методиці просто вам зашкодить. По-друге, потрібно регулярно займатися спортом. Якщо фізичних навантажень буде недостатньо, а споживаної їжі надлишок, то вас чекає ожиріння або виникнення різних захворювань.

Брак вітамінів заповнять салати

Хотілося б вірити, але це далеко не так. З заповненням деяких вітамінів салати справляються чудово. Однак, існують вітаміни, яких в салаті просто немає. Наприклад, вітамін D. Джерелами вітаміну D є жирна риба і вплив сонячних променів на шкіру людини. Придбати рибу може далеко не кожен. На щастя, в аптеці можна купити потрібні вітаміни за відносно невеликі гроші.

Якісні продукти кращі, ніж таблетки

Збагачені продукти дійсно можуть замінити таблетки, але є одне Але. Якщо ви житель США або хоча б Західної частини Європи, то скоріше за все в найближчому магазині ви без зусиль знайдете збагачені вітамінами продукти. Причому вибір таких продуктів буде досить значним. У країнах СНД таких продуктів налічується близько 10% і їх вартість часом змушує дивуватися. Тому даний міф «працює» виключно для країн СНД.

«Хімія» гірша, ніж природні продукти

Це, напевно, найпопулярніший міф. Він не має ніяких наукових обгрунтувань і доказів. Наприклад, фолієва кислота, яка виробляється хімічним синтезом, засвоюється набагато краще, ніж фолати з натуральних продуктів. Приблизно так само справи йдуть і з вітамінами E, B2 і B12. Більше того, суміші для заміни грудного молока мають виключно хімічно синтезовані вітаміни.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram