5 речей, які чоловік не пробачить жінці в ліжку

В основі всіх наших дій лежать таємні бажання, стверджував старий Фрейд. І він багато в чому має рацію – сприйняття себе і оточуючих часто впливає на прийняття нами навіть серйозних, життєво важливих рішень. І особливе місце ceкс займає в житті чоловіка. Якщо йому добре з жінкою в ліжку, він готовий закрити очі на багато: на її марнотратність, корисливість, неохайність і дурість.

Але є речі, які чоловіки пробачити нездатні. І навіть найрозумніша, красива, порядна і господарська, швидше за все, не затримається надовго в його житті, якщо буде допускати такі помилки.

Чепурність. Ви тримайтеся занадто відсторонено. Можливо, це відбувається через невпевненість в собі і скутість. Але він сприймає це по-своєму. Він не знає, що ви просите вимкнути світло і натягаєте на себе ковдру через те, що боїтеся, що він помітить целюліт на ваших стегнах, а відсувається від нього тому, що вважаєте, що гладкість ваших ніг залишає бажати кращого. Йому здається, що ви вважаєте його не дуже хорошим для вас.

Гробове мовчання. Це не означає, що ви повинні розполохати своїм криком всіх сусідів. Але і мовчати, як партизан на допиті, теж не потрібно. Чоловікові важливо розуміти, що ви в цей момент відчуваєте, чи подобається вам те, що відбувається і в якому напрямку йому рухатися далі. Не залишайте його без «орієнтира», звучіть.

Відсутність ініціативи. Він старається з усіх сил, а ви лежите і спостерігаєте за тим, що відбувається? Напевно, хтось вбuв вам в голову, що ініціатива – не жіноча справа. Але часи, коли жінці соромно було отримувати задоволення, давно пройшли.

А ось ваше особисте життя тепер знаходиться під загрозою, оскільки чоловік зробить з того, що відбувається два висновки: «вона не підходить мені за темпераментом» (в народі це називається «колода в ліжку») і «я не можу її задовольнити». І в результаті видалить ваш номер телефону зі списку своїх контактів.

Гидливість. Всі ми – за чистоту і гігієну. Але підхоплюватися з ліжка в ту ж секунду, як все закінчилося, і бігти в душ або кидатися до шафи за чистою постіллю, точно не варто. Вашу любов до чистоти чоловік сприйме на свій рахунок. Він подумає, що він сам вам настільки неприємні, що ви поспішаєте змити всі «докази».

Скарги на життя. Розмови після….. – дуже важлива складова цього самого дорослого життя. Вони повинні бути легкими і ненав’язливими.

Не здумайте, наприклад, скаржитися на життя, розповідати про те, як підло вчинив з вами колишній, говорити про свої комплекси і фізичні вади. Чоловік щойно завоював королеву і йому неприємно думати, що це не так. Що він всього лише послужив засобом для підвищення самооцінки невпевненої в собі, закомплексованою жінки з невдалим особистим життям.

Тому дуже важливо подобатися самій собі після се…і відчувати себе тією самою королевою. Тоді і ваш чоловік буде відчувати по відношенню до вас те ж саме. Ненудної вам ночі!

Читайте також: 5 фраз, які не можна говорити вагітним нареченим

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram