5 вагомих причин давати дітям какао щодня: а ви знали про дивовижні властивості цього напою?

З чим у вас асоціюється осінь? Чи не з теплим какао на кухні у бабусі або в дитячому садочку? Недарма цей напій є в меню дошкільних закладів. Какао дуже корисний напій, тому в холодну пору року його потрібно давати дитині щодня. У чому ж його користь?

Врахуйте, що какао рекомендують давати дітям після двох років. Так як можлива алергічна реакція. Починайте давати з половинки чайної ложечки, постійно збільшуючи порцію.

Какао бадьорить
В холодну пору року, коли діти важко встають з ранку, на сніданок давайте какао. Він містить підбадьорюючий алкалоїд – теобромін. Тільки не перестарайтеся. Цим напоєм можна і перезбудити. Оптимальна доза дві середні чашечки в день. Увечері какао пити не потрібно.

Вітаміни та мінерали
Цей напій містить вітаміни А, Е, РР, групи В, бета-каротин. Він корисний для зору. Також він зміцнює здоров’я завдяки кальцію, магнію, натрію, калію, фосфору, хлору, сірки, заліза, цинку, міді, марганцю, фтору, молібдену.

Какао піднімає настрій
Після чашечки какао піднімається настрій, завдяки виробленню серотоніну.

Читайте також: Всього один засіб позбавить від вapикозу, головного бoлю, поліпшить пам’ять і не тільки

Користь для мозку
Школярам корисно пити какао, тому що воно збільшує працездатність мозку, поліпшуючи внутрішньочeрeпне кpoвопостачання і знижуючи там тиcк.

Користь для серця
Є дослідження, яке говорить, що регулярне вживання какао допомагає знизити ризик розвитку сepцево-сyдинних захворювань.

Як правильно вибрати напій?
Не купуйте швидкорозчинний какао порошок. У ньому багато домішок, які можуть нашкодити дитячому організму. Віддайте перевагу старому доброму гіркому какао з дитинства.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram