6 знаків Зодіаку, які нaйгiрші y лiжкy

Подумайте двічі, перш ніж стрибати до них у ліжко.

1.Близнюки (21 травня – 20 червня)

Все буде добре спочатку. У вас навіть складеться враження, що їм подобається все, що ви робите. Ви навіть можете заручитися деякою впевненістю в собі, поки не зрозумієте, що Близнюки захоплені іншими, більш важливими речами, ніж sекsом з вами.

2. Рак (21 червня – 22 липня)

Чекайте багато балаканини перед головною подією. Потім, як тільки почнеться дія, Рак не тільки продовжить говорити, а й, імовірно, захоче зізнатися вам в почуттях в письмовій формі. Забудьте про sекsе – цей знак Зодіаку хоче контакту, який виходить за межі спальні. Рак буде втомлювати вас своєю емоційною залежністю, і навіть в момент пристрасті ви не зможете позбутися відчуття, що, якщо ви не пoмрете від почуттів до Раку, він образиться на вас на все життя.

3. Діва (23 серпня – 22 вересня)

Діва прагне до ідеалу, і невідповідність sекsа її уявленням і розчарування від цього змусять вас якомога швидше покинути поле бою (спальню). Після sекsа з нею вам тривалий час не захочеться повторити цю дія.

4. Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Стрілець – кращий фахівець з спокусі. Він добре розбирається в тому, щоб схилити вас до sекsу, але, коли прийшов час цього, Стрілець уже покинув аудиторію. Стрілець більше любить стан душі під час закоханості, ніж сам акт любові. Як тільки його джинси спадають, можете з ним прощатися.

5. Козеріг (22 грудня – 19 січня)

Якщо ви любите, щоб вам приділяли увагу, то зв’язок з Козерогом не принесе вам задоволення. Він настільки нудний, що ви будете ставити під сумнів навіть той факт, що ви перебуваєте з ним у ліжку. Він любить sекs, але не з вами. Він любить когось іншого, а ви – лише задовольняєте його потреби.

6. Риби (19 лютого – 20 березня)

Читайте також: 9 жіночих звичок в ліжку, які дратують чоловіків

Ви будете, скоріше, налякані Рибами, ніж натхнені. Перші кілька sекs-сеансів можуть бути забавними, поки вони не розплачуться, або нестямно заорут під час прелюдії. Ця награна роль швидко набридне вам.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram