7 хитрощів ідеального польоту, про які не знає більшість пасажирів

Літаки – один з найсучасніших видів транспорту, тому не дивно, що про численні особливості авіаподорожей знають далеко не всі пасажири.

AdMe.ru зібрав для вас чергову порцію авіасекретов, завдяки яким ваші польоти будуть значно комфортнішими.

На місцях біля ілюмінатора холодніше

Температура за бортом літака може досягати -60-65 ° С , що призводить до охолодження фюзеляжу. Найсильніше це відчувається на місцях біля ілюмінатора, особливо влітку, коли всі ходять в шортах і майках. Тому якщо вам хочеться милуватися з вікна красивими пейзажами, краще одягнутися тепліше.

Від чаю і кави в літаку краще відмовитися

Питна вода, яка на борту використовується для приготування напоїв, може містити хвороботворні бактерії на кшталт кишкової палички або золотистого стафілокока. До таких висновків в різний час приходили фахівці після лабораторних досліджень зразків, узятих у літаках різних авіакомпаній. Тому чаю і кави краще віддати перевагу бутильованій воді або сокам.

Відкидні столики і кишеньки крісел – одні з найбрудніших предметів в літаку
Назбиране за час польоту сміття частенько виявляється в кишені крісла, що стоїть попереду. А їх чистять далеко не так ретельно, як вам цього хотілося б. Правда про відкидні столики ще суворіша: стюардеси зізнаються, що їх нерідко використовують для того, щоб поміняти дитині підгузник. Тому візьміть із собою в літак вологі серветки, не кладіть їжу на столик повз тацю, а особисті речі залиште в сумці.

Найсприятливіший час для польоту – ранок
Якщо у вас є можливість вибрати час вильоту, перевагу краще віддати ранковим рейсам. Перш за все, вранці нижче ймовірність затримки рейсу. Крім того, ранні вильоти кращі для аерофобії, оскільки, як стверджують фахівці, в ранкові години менше турбулентність.

Сервіс на останніх рядах літака краще
Сидячи на передніх рядах, ви можете вийти з літака одним з перших і отримати на обід заповітну курку замість риби. Зате вибираючи місця ззаду, ви можете розраховувати на більш уважне ставлення персоналу. Самі стюардеси пояснюють це так: на задні ряди простіше принести додаткову порцію їжі, пляшку води, навушники і багато іншого і залишитися непоміченими іншими пасажирами, а значить, уникнути інших подібних прохань.

Не надувайте подушку-підголівник повністю
Беручи з собою в літак подушку під голову, не забувайте про закони фізики. Якщо ви надуєте її повністю, через перепади атмосферного тиску в польоті вона може лопнути. Тому подушка повинна бути злегка здутою.

Зробіть вибір на користь спеціального меню
Багато авіакомпаній пропонують відразу кілька варіантів бортового харчування на вибір. Серед них є вегетаріанське меню, халяльне і кошерне меню, меню з морепродуктів і багато іншого. Навіть якщо у вас немає особливих переваг в їжі, спробуйте вибрати спеціальне меню: знавці стверджують, що воно смачніше і різноманітніше звичайного. Наприклад, на зображенні – звичайне і кошерне меню авіакомпанії «Аерофлот». Відчуйте різницю!


Читайте також: Сумістність в шлюбі за першими літерами імені: а у вас зійшлося?