8 страв, які ніколи не можна замовляти в ресторані!

Похід в ресторан – це завжди свято, а в хороший ресторан – свято подвійно. Приємна атмосфера, стильний інтер’єр і вишукана їжа.

Але, як по секрету редакції сайту Kolobok.ua розповів шеф-кухар одного дуже відомого ресторану, існує ряд страв, які в жодному разі не потрібно замовляти навіть в дуже пристойних закладах. Чому? Давайте дізнаємося!

ДОБРЕ ПРОСМАЖЕНИЙ СТЕЙК

Кожен шеф-кухар знає, що з жорсткого, яке втратив товарний вигляд м’яса, приготувати стейк з кров’ю не вийде, а ось добре прожарений, при належному вмінні – цілком.

СУШІ З ЛОСОСЕМ

Сирий лосось містить безліч гельмінтів. Тому, якщо вже так захотілося поїсти суші саме з цієї рибкою, не забудьте уточнити, щоб вона була попередньо просолена або піддавалася заморожуванню.

ВЕГЕТАРИАНСЬКІ СТРАВИ

Дуже часто кухарі грішать тим, що не дотримуються рецептуру вегетаріанських страв (якщо це не спеціалізований заклад вегетаріанської кухні). Тому, наприклад, до складу соусу, яким заправлений ваш салат, можуть входити яйця. Якщо для вас це принципове питання, роблячи замовлення, обов’язково скажіть про це офіціантові.

САЛАТ АЙСБЕРГ

Всі, хто коли-небудь працював в закладах громадського харчування, знають, як складно добре промити салат «Айзберг», але ж в складочках його листя дуже люблять відкладати яйця гельмінти і селяться хвороботворні бактерії. Тому краще, що ви можете отримати від такої страви – це розлад шлунка.

ХЛІБ

У всіх ресторанах без винятку кошики з недоїденим хлібної нарізкою наповнюються заново і переходять з одного столика на інший. Тому, швидше за все, хліб, який стоїть у вас на столику, вже хтось не один раз чіпав.

РИБУ ПО ПОНЕДІЛКАХ

Зазвичай закупівля свіжої риби в ресторанах відбувається напередодні вихідних, оскільки саме на увік-енди в закладах особливо багато відвідувачів. Свіжою (без заморозки) риба може залишатися до трьох днів. Тому в понеділок вам доведеться задовольнятися продуктом не першої свіжості або ж страву буде приготовлено з замороженої риби.

УСТРИЦІ

Цей продукт замовляйте тільки в профільних ресторанах на морському узбережжі. Не свіжі устриці викликають важке отруєння.

НІКОДА НЕ БРОНЮВАТИ НЕ профільні СТРАВИ

Іншими словами, – не чекайте, що в кондитерській вам приготують хороші суші, а в рибному ресторані – правильний стейк. До того ж продукти для «непрофільних» страв, як правило, довго не затребувані і не радують своєю свіжістю.

Читайте також: Запашне варення з білої акації

Джерело.