Тримайся від них подалі. П’ять типів чоловіків з якими точно не варто зустрічатись

Є кілька типів хлопців, з якими не варто заводити стосунки з однієї простої причини – вони не приведуть ні до чого хорошого.

Ти не замислювалася над тим, чому твої стосунки з хлопцями закінчуються після двох-трьох місяців “романтики і кохання”? Причин тому може бути безліч, але найвірогідніша – ти обираєш не тих хлопців.

Ми підготували для тебе ТОП-5 типів хлопців, з якими не варто зустрічатися, навіть якщо вони привабливі, як боги.

1. Вічний холостяк

Якщо на твоєму шляху такий ще не зустрічався – чекай, він неодмінно скоро з’явиться.

Такий чоловік не любить зобов’язань. Він вільний, як вітер, і хоче таким залишатися до тих пір, поки не набридне (ймовірно, все життя). З ним може бути приємно і весело, він може бути привабливий і харизматичний, але сьогодні він твій, а завтра його здує попутним вітром в пошуках нових відчуттів.

Не думай, що в тебе вийде його “одомашнити”. Це такий тип чоловіків, у яких на першому місці завжди будуть власні інтереси.

2. Мамин син

Такий чоловік буде постійно порівнювати твій суп з супом матусі і з захватом згадувати, як вона ліпила пельмені і приносила тарілку з їжею в ліжко.

Він потребуватиме турботи, вередуватиме і протестуватиме щоразу, коли ти попросиш його помити за собою посуд. Таким чоловікам жінка потрібна з однією метою – про нього хтось повинен дбати (до речі, його мама напевно тієї ж думки). Так що думай, чи потрібен тобі такий дорослий син.

3. Чоловік-диван

Це той прекрасний тип диванних жителів, які своє затишне дозвілля біля телевізора, комп’ютера або ігрової приставки не проміняє ні на що. Вони ліниві, їх не змусиш піднятися і зробити щось корисне в будинку.

Отже, уяви собі картину: ви приїхали з роботи, він пройшов прямо в вітальню і зайняв своє насиджене місце, а ти потягла на кухню пакети з їжею і стала біля плити години на півтора. Потім – вечеря, якщо пощастить – спільна, а зазвичай – він поглине пюре з котлетою, не відриваючись від екрану. Потім – він все на тому ж місці, але вже з зубочисткою, а ти знову на кухні, але на цей раз миєш посуд.

Він щиро вважає, що це цілком нормальна модель сім’ї, тому що так “сидів” його батько, і точно так само з часом “сяде” ваш син. Є над чим замислитися, правда?

4. Алкоголік

У цьому випадку навіть багато слів не треба. Він може бути хорошим і навіть турботливим, але ось настає свято, вся сім’я в зборі, і твій чоловік знову опиняється в центрі уваги. І добре, якщо він просто засне обличчям в салаті, а не танцюватиме на столі, як в минулий раз, розкидаючи ногами канапе і поливаючи гостей шампанським.

І якщо такого ще можна терпіти (за умови, що подібні спектаклі трапляються рідко), то хронічного алкоголіка терпіти не можна ні за яких обставин.

5. Хлопчик-красунчик

Самозамилування – ось улюблене заняття цих хлопців. Вони переживають про свій зовнішній вигляд більше, ніж про щось інше. Та що там казати, вони дівчат вибирають за одним принципом – наскільки добре вони будуть виглядати в парі.

Не варто любити нарциса, йому і без тебе в житті любові вистачає. Власної.

Читайте також: Останнє бажання. Почесний пожежник

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram