Анна Сєдокова поділилася зворушливою світлиною з найменшеньким

Знаменита виконавиця виставила нове фото на своїй сторінці у соціальній мережі Instagram.

На знімку вона тримає на руках свого крихітного синочка Гектора. Хлопчик народився кілька тижнів тому у Лос-Анджелесі.

“Нашим діткам дуже потрібен захист. Всім діткам потрібен. Від вітру, урагану, поганого слова… Вони маленькі і беззахисні, навіть коли вищі за нас. Я знаю, як складно з одним. Тепер знаю і як з трьома. Але щоб не сталося, щоб вони нам не говорили, їх просто потрібно любити сильно-сильно.

Коли у мене запитують – дайте пораду з виховання, я пропоную лише одну: якщо у вас проблеми у стосунках з дітьми – просто покладіть їх спати. Проведіть з ними вечір, вислухайте, не осуджуйте і просто скажіть – я завжди буду поруч, що б не сталося . Я завжди буду поруч, мої Аліна, Моніка і Гектор”, – підписала Сєдокова своє фото у соцмережі.

Читайте також: Катерина Осадча показала природну красу (фото)

Нашим деткам очень нужна защита . Всем деткам нужна. От ветра , урагана , плохого слова .. Они маленькие и беззащитные , даже когда выше нас ростом . Я знаю как сложно с одним . Теперь знаю и как с тремя . Но чтобы не случилось , чтоб они нам не говорили , их просто нужно любить сильно сильно . Когда у меня спрашивают – дайте совет по воспитанию , я предлагаю лишь один . Если у вас проблемы в отношениях с детьми – просто положите их спать. Проведите с ними вечер, выслушайте , не осуждайте и просто скажите – Я всегда буду рядом. Чтобы не случилось . Я всегда буду рядом мои Алина,Моника и Гектор ❤️

Публикация от ANNA SEDOKOVA (@annasedokova)

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram