Без зусиль за 5хв в день за два тижні мій живіт став пласким. Простішого способу я ще не зустрічала

Далеко не у кожної з нас є час і бажання ходити в спортзал або ж займатися вдома, як би корисно це не було. Тим не менш, є вправи, які не вимагають особливих фізичних і часових витрат, гарантуючи швидкий і помітний результат. Одна з них – вправа для швидкого зміцнення м’язів преса, допомагає зробити живіт плоским, а талію тонкою у рекордно короткі терміни.

Вона називається «вакуум», серед шанувальників цього виду навантажень – сам «залізний Арні» – Арнольд Шварценеггер, який використовував його під час своєї кар’єри бодібілдера. Прес спортсмена був сталевим, але потрібного рельєфу і вираженої талії не було.

Тоді Арнольд почав робити дихальну вправу, яку він запозичив у йогів. П’ять хвилин вранці, на голодний шлунок або ж увечері, перед сном, і результат не змусив себе чекати. З тих пір фітнес-зірки, хлопці і дівчата повертаються до неї, щоб швидко привести в порядок свої животи.

Читайте також: Сестра вживала цей напій щодня і за тиждень її живiт став плacким. Тепер і я спробую

Все, що потрібно зробити, це швидко видихнути повітря з легенів ротом, після чого максимально втягнути живіт під ребра і затриматися в цьому положенні на 5-7 секунд, після чого розслабитися і повторити все спочатку. «Вакуум» можна робити стоячи, лежачи, в упорі на колінах і ліктях – як тобі більше подобається. Спробуй практикувати цю вправу щодня, хоча б два тижні і ти здивуєшся, наскільки підтягнутим і плоским стане твій прес.

Ну і, звичайно, розумні обмеження в їжі і правильне харчування теж ніхто не відміняв.