Будинок по Фен-шуй: де можна розміщувати годинник

Якщо ви сумніваєтеся, де саме краще розмістити годинник, читайте статтю. Докладні рекомендації допоможуть облаштувати ваш будинок по Фен-шуй.

Годинник – це унікальний прилад, чиє функціональне призначення показувати години і хвилини тільки цим не обмежується. Годинник – це ще й символ життя, витікання часу і буття взагалі. Тому інтерес майстрів фен-шуй до годинників в будинку цілком зрозумілий. В даний час ними вироблені численні рекомендації, що стосуються того, який годинник вибирати і де  ставити в будинку. При будь – якому переплануванні будинку, варто дізнатися всі тонкощі і рекомендації Фен-шуй.

Згідно філософії фен-шуй, годинник є потужним прискорювачем енергії, з яким треба поводитися дуже обережно. Годинник доповнює енергетичний простір кімнати і підсилює позитивну енергетику.

Практично всі рекомендації майстрів фен-шуй стосуються виключно механічних годинників, так як електронні, на їхню думку, перевагами механічних не володіють і можуть навіть спровокувати головні болі.

Місце електронних годинників – в офісі. Інші годинники бажано розташовувати в енергетичноємних кімнатах, де багато людей, життя кипить, є ділова активність: кухні, вітальні, робочі кабінети.

Куди повісити годинник в будинку

Всім, у кого не ладиться сімейне життя, слід повісити годинник у східній стороні будинку.

Годинник на південному сході буде стимулювати приплив матеріального благополуччя і допоможе вирішити фінансові проблеми.

Для східної і південно-східної сторін краще вибирати круглі дерев’яні годинники всіх відтінків синього, фіолетового і чорного кольорів. Але при цьому найкращий – зелений колір.

Південна сторона «відповідає» за славу і визнання, а південно-західна – за амурні справи і любовні пригоди. Якщо вам цього не вистачає і ви до цього прагнете – розміщуйте годинник у зазначених сторонах.

Безпосередньо для південної сторони кращі годинники прямокутної або трикутної форми, червоного або зеленого кольору. Дуже вітаються тут дорогі, зроблені вручну годинники.

А для південно-західної – керамічні або порцелянові, квадратної або трикутної форми. З бажаних кольорів – рожевий, оранжевий, кремовий, жовтий.

Північ «відповідальний» за кар’єру і професіоналізм. Для північної сторони краще купувати годинники в металевому корпусі, круглої форми, строгих офісних відтінків – чорного, сірого, синього, металевого, блакитного.

Годинники на північному сході будуть сприяти отриманню нових знань, а на північному заході – залученню помічників і сприяти подорожам. Вимоги до годинників ті ж, що для звичайних «північних».

Розташовані на заході годинники сприяють творчості, а також зачаттю і вихованню дітей. Найбільше тут доречні круглі, овальні, квадратні металеві годинник білого або сріблястого кольору.

Куди не можна вішати годинник

Щоб годинники стали помічниками в житті, важливо не тільки знати, куди їх повісити, але і те, куди їх вішати не рекомендується.

Наприклад, не можна, щоб при вході в будинок годинники кидалися в очі.

Спальня – тихе місце, повне спокою. Це і…на зона, де відбуваються процеси обміну між двома партнерами тонкої енергетичної сутності. Тому гучні годинники тут небажані. Спальня їх не любить. Але якщо без будильника обійтися ніяк не можна, то краще, щоб він був маленький і непомітний.

Для дитячих кімнат підходять великі круглі годинники, які всім своїм виглядом говорять, що не варто марно втрачати час – надолужити згаяне дуже важко або взагалі неможливо.

Не зберігайте зламані годинники в будинку, вони призводять до застою енергії і негативно впливають на гармонію простору, а також блокують роботу інших талісманів і активаторів енергії. Тут є два виходи – або лагодити, або викидати. Якщо ж це безцінний антикваріат, то його, на жаль, все одно краще зберігати далеко від житлових приміщень вашого будинку.

За вченням фен-шуй, подаровані годинники – це теж погано. Тому що потоки енергії, що циркулюють всередині людини, вельми чутливі до різноманітних втручань, одним з яких може стати резонанс, вироблений подарованими годинниками. Щоб нейтралізувати негатив, треба піднести відповідь дар – монетку, таким чином «обхитрив» Всесвіт і зробивши вигляд, що годинник ви купили собі самі.

Пісочний годинник по фен-шуй

Велика увагу майстра фен-шуй звертають на пісочний годинник. Пісок, який знаходиться в таких годинниках, – «живий» і перебуває у вічному русі, надаючи тим самим благодатний вплив на навколишній простір. Життєва енергія  в таких місцях, де є пісочний годинник, незмінно буде активною і позитивною.

Найбільш підходящим матеріалом для корпусу пісочного годинника є дерево – матеріал живий та теплий, відчуває саме життя. Земля (пісок) в поєднанні з деревом сприятливо впливає на атмосферу будинку.

Для того щоб використовувати силу пісочного годинника повністю, їх треба ставити в певних місцях. Наприклад, там, де виразно відчувається нестача енергії ци, а також в таких місцях діяльності, де істотно усвідомлення того, що «час – гроші», або там, де йде генерація нових ідей і рішень. Словом, саме оптимальне місце для розташування пісочного годинника – робочий кабінет або офіс, де вони, на додаток до іншим своїм чудовим властивостям, можуть виконувати роль талісмана сектора знань.

Читайте також:Речі які “крадуть” щастя з дому

Джерело.