Частини тiла, які видають ВІК жінки. 5 ознак старіння і як з ними боротися

5 ознак старіння: частини тiла, які видають вік жінки.Джерело:

Як би жорстоко ми не боролися з ознаками старіння, все одно є «зрадники», які відразу ж видають реальний наш вік. У цій статті ми розповімо про найбільш проблемні частинах тiла і про те, як продовжити їх молодість.

ШИЯ

Шия – одна з найбільш рухливих частин тiла, тому «зношується» вона швидше за інших. Якщо хочете, щоб шия якомога довше залишалася гладкою, в першу чергу стежте за поставою. Адже сутулість – це перше, що провокує складки.

Читайте також:10 цінних порад господиням, як усунути неприємний запах в ХОЛОДИЛЬНИКУ

По-друге, шия так само, як і обличчя потребує щоденного зволоження кремом. Або починайте робири косметичні, коригувальні процедури.

РУКИ

На догляд за кистями рук середньостатистична жінка витрачає багато часу, чого вартий тільки один манікюр! А вони все одно так зрадливо нас видають. Може це тому, що догляд підібраний неправильно?

По-перше, регулярно користуйтеся сонцезахисними кремами. Так-так, і для рук теж. А по-друге, займаючись господарськими справами, обов’язково одягайте рукавички, щоб уникнути впливу агресивних речовин в складі миючих засобів.

ОЧІ

Шкіра навколо очей дуже тонка і ніжна, тому  догляд за нею потрібно починати вже в 20 років. Для усунення темних кіл використовуйте засоби, що стимулюють кровообіг: компреси, кубики льоду вранці або засоби з вмістом кофеїну. А от прибрати зморшки буде складніше, але тут допоможуть креми і салонні процедури.

ГРYДИ

Щоб надовго зберегти грyди пружними, потрібно регулярно робити вправи на грудні м’язи.

ОВАЛ ОБЛИЧЧЯ

До 45 років ефект «поплившого обличчя», на жаль, неминучий. Для того щоб запобігти цьому неприємному результату вікових змін, варто вже зараз починати робити гімнастику для обличчя. А якщо ситуація вже вийшла з-під контролю, то прийдеться звертатися до спеціалістів.