Червона нитка на зап’ясті – що означає, як носити і як зав’язувати

Що означає червона нитка на руці
За віруваннями каббалістів, червона нитка – метод захисту від негативної енергії, яка може обернутися пристрітом. Втрати такого роду може плачевно вплинути на долю людини і затьмарити райдужні перспективи в майбутньому: зустріч другої половинки, богатирське здоров’я, кар’єрний ріст і т.п.

У Біблії розповідається про те, як Рахіль – дружина Якова – не могла мати дітей. В один прекрасний день з’явився ангел, який показ їй шлях до вирішення проблеми. Завдяки чарам червоної нитки вона породила Йосипа і Веніаміна. Таким чином, Вищі Сили подарували людству червону нитку Каббали для прийняття доленосних рішень і захисту від темних сил.

Крім основної функції вважається, що червона нитка сприяє здійсненню бажань. Все що потрібно зробити для його виконання – в процесі зав’язування вузлів – загадати найзаповітніше.

Читайте також: Який овоч допоможе завагітніти

На якій руці носити червону нитку
Дотримуючись ідеології каббалістів, негативна енергетика може проникнути в ауру або тіло людини через ліву руку. Носіння червоної нитки на лівій руці допомагає відлякувати: все зло, негативні потоки енергії, порчі та пристріту, які тобі направляються надприродними істотами або людьми
Оберіг стає сильним енергетичним кільцем захисту від усіх негараздів і допомагає досягти успіху – потужний вплив на долю людини. Для послідовників Каббали цей звичай має дуже велике значення, вони носять на зап’ясті лише ниточки, привезені зі священних місць.

Червона нитка на правому зап’ясті не несе смислового навантаження – якщо ж ти вирішила носити оберіг, рекомендуємо слідувати всім правилам.

Чому червона нитка повинна бути вовняною
Міфи і повір’я свідчать – вовна має цілющий ефект: знімає розтягнення сухожиль і запалення, прискорює загоєння ран, допомагає від зубного та головного болю.

Читайте також: Вигнана з України співачка серйозно пригрозила українським спецслужбам

Чи варто надягати червону нитку дитині на руку
Для того щоб захистити свого малюка від недобросовісних поглядів можна пов’язати нитку на ліву ручку. Головне правило – дитині повинна надягати оберіг мама або хрещена.

Як правильно зав’язувати червону нитку
Існує три простих правила, яких потрібно дотримуватися: талісман повинен надягати близька тобі людина (чоловік, сестра, мама або подруга), якщо оберіг виявився занадто довгим – зріж залишки, однак, не викидай їх – помісти в невеликий пакетик і поклади в затишне місце, пов’язувати нитку необхідно на 7 вузлів, в процесі ритуалу людина повинна читати молитву, яка додається до нитки.

 

Якщо червона нитка загубилася або порвалася

Не варто засмучуватися, якщо ти порвала або втратила червону нитку – це говорить про те, що талісман вберіг тебе від сильного удару, або твоє бажання зовсім скоро виповниться. Після цього слід пов’язати нову нитку, слідуючи всім перерахованим вище правилам.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram