Чого має досягти жінка до 30 років?

Чи вміють любити домогосподарки?

З величезним задоволенням слухаю в інтернеті запис з семінару психолога Михайла Литвака, де він розповідає про життєві сценарії і відносинах в цілому. Він також розбирає окремі випадки учасників семінару: невдалі особисті стосунки чоловіків і жінок, причини iмпoтенції і т.д. Він стверджує, що відносини, в яких жінка якимось чином не є абсолютно незалежною матеріально і успішною, спочатку виключають любов, як таку.

Наводяться конкретні дані: жінка зобов’язана до 30-ти років мати власну квартиру, машину, хорошу професію і роботу, яка приносить стабільний дохід. Якщо відношення не складуться, можна буде їх без проблем розірвати і вона сама зможе себе забезпечувати. Жінок, у яких до 30-ти років всього цього немає, М. Литвак з легкої руки назвав «колобки», тобто, «перекотиполе» і сказав, що вони просто не здатні любити, так як шукають за кого б зачепитися.

Я не знаю, чи важливі спочатку способи придбання майна, адже хтось може бути малоосвіченим, дурнуватим і інфантильним, a отримати майно і трастовий фонд від батьків, а хтось орати і всього досягти сам. Але відправна точка у них буде одна і та ж: базові потреби задоволені за недостатністю майна така людина вже не думає про «шматок хліба» і може собі дозволити бути як з забезпеченим, так і з людиною, у якого поки нічого немає. Значить, його свобода необмежена.

У мене виникло кілька питань, які я постараюся коротко озвучити:

Чи потрібна сильна жінка слабкому чоловікові?

Безумовно, потрібна в певний період життя. Проте, він може нишком їй зраджувати з жінками свого рівня, щоб відчути себе впливовим, мудрим і успішним хоча б з ними. Може виникнути ситуація «Мені подобається Ізраїль, але мені не подобаюся я в Ізраїлі» і він зрозуміє, наскільки жалюгідний і що, по суті, жигало, і просто припинить ці відносини, якщо не поважає себе і не зміг в них вписатися.

Чи потрібен сильній жінці слабкий чоловік?

Для жінки, на відміну від чоловіка, сeкс не є пріоритетним, тому що сeкс без відносин і зобов’язань дуже легко організувати, навіть якщо ти в віці, нічого не маєш і зовсім некрасива. Слабкий і залежний чоловік може бути цікавий, поки у нього є, крім перспектив і привабливої зовнішності, впевненість в собі і він цілісна особистість. Якщо ж він мигоче і не знає, як до неї ставитися, чи то як до мами, то чи можна називати її «зайка» і робити вигляд, що різниці у віці і положенні в суспільстві немає, то виникає проблема.

Чи потрібен сильній жінці сильний чоловік?

Теж питання. Уявіть таку ситуацію. Дівчинка з провінції, але надзвичайно розумна і працьовита, сама пішла навчатися в столиці, потім закінчила університет в США (з обміну, без протекції і зв’язків і т.д.) До 30-35-ти років вона зайняла солідну посаду у величезній компанії, купила 3 квартири, кілька машин, подорожує по всьому світу, постійні відрядження. Чи потрібні їй відносини, як такі?

Періодично вона зустрічається з чоловіками свого віку, положення і т.д., але всi вони звичайні, багато хто вже почав повніти і лисіти, з ними їй нудно. А «шматок хліба» їй не потрібен. Тому після пари безтактних фраз вона просто встане і піде, на відміну від домогосподарки. Дитину, якщо захоче, вона може навіть для себе народити або всиновити, бо коштів на рахунку достатньо і на хатню робітницю і няню їй теж вистачає.

Чи потрібна сильна жінка сильному чоловікові?

За умови, що така знайдеться в оточенні. Багато успішних і забезпечені чоловіки навіть при можливості побудувати відносини з рівними жінками просто цього не хочуть самі по собі, бояться, не приймають таку модель суспільства. Невротики, система виховання, приклад батьків і друзів і т.д. (Наприклад, іслам, якщо прийняти основи психології і те, про що говорить М. Литвак, взагалі виключає любов, як таку. Вона просто не знаходить собі місця в суспільстві, що живе по шаріату, що й зрозуміло).

Читайте також: Закохалася в однокласника-очкарика, а заміж пішла за красеня

Їм подобається той факт, що жінка слабша і залежить від них, а успішних і впливових вони просто знаходять нецікавими по цілком ясною причини. Менш забезпечені жінки в парі фактично не мають права голосу і прощають недоліки, компенсують відсутність житла і машини солідною різницею у віці і зговірливістю і т.д.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram