Чого очікувати жінкам в останній місяць 2017 року

У грудні енергетика планет буде наділяти милих дам позитивними емоціями, які так важливі для активної роботи і особистого щастя.

Останній місяць року принесе безліч можливостей представницям всіх Знаків Зодіаку. Милим дамам варто пам’ятати про те, що успіх і благополуччя будуть залежати тільки від них, і в зв’язку з цим підтримувати позитивний настрій. У жіночому гороскопі ви знайдете підказки, які допоможуть вам виконати все, що ви задумали, і домогтися успіхів як у діловому, так і в особистому житті.

Жінка-Овен

Представницям вогняного сузір’я в грудні допоможуть Марс і Сонце. Позитивна енергетика планет дозволить забути про невдачі і почати активний рух вперед, до своєї мрії. Завдяки їх впливу Овни зможуть змінити своє життя, налаштувавшись на успіх. Астрологи рекомендують залишити сумні думки, направивши енергію в роботу.

Аж до 20 числа енергетика Сонця буде активна, що дозволить жінкам досягти успіху в діловій сфері. Останній місяць року буде чудовою нагодою завершити всі проекти і намітити плани на наступний рік.  Проявивши лідерські якості, ви зможете досягти підвищення по кар’єрних сходах. Енергетика Марса з 9 грудня допоможе вам впоратися з тривогою, щоб почати активну боротьбу за власне благополуччя. Грудень буде сприятливим місяцем і для налагодження любовних відносин.

Жінка-Телець

Дамам-Тельцям в цьому місяці налагодити особисте життя допоможе Венера. Її позитивний вплив триватиме майже до кінця місяця, і лише з 26 числа вона послабить свою хватку. Такий стан справ просто зобов’язує милих дам звернути увагу на своїх обранців. Грудень буде багатий на відверті зізнання, відповідальні рішення і романтичні моменти. Одиноким дівчатам в цей період не варто засиджуватися вдома.

Завдяки підтримці планети-покровителя Тельці зможуть не тільки залучити в життя любовну енергетику, але і розібратися з фінансовими питаннями. У грудні у вас буде маса можливостей отримати додатковий заробіток за рахунок особистих досягнень. Астрологи рекомендують представницям прекрасної статі відкинути сумніви і сміливо долати всі труднощі.

Жінка-Близнюки

Дамам-Близнюкам в цьому місяці доведеться обличчям до обличчя зіштовхнутися зі своїм минулим. Ретроградний Меркурій з 3 по 22 грудня буде часто нагадувати вам про те, що відбувалося з вами раніше. Можливо, доведеться переробити якусь роботу, виправити помилки або перездати іспит. Разом з тим енергетика планети вплине на особисті відносини. Ви отримаєте звістку від своїх колишніх друзів, далеких родичів або колишнього партнера.

Дамам варто проявити обережність, щоб не загубитися в думках і почуттях. Можливо, ваш партнер захоче продовження відносин, і вам доведеться прийняти рішення про те, як вчинити в цьому. Місяць буде наповнений справами і суєтою, тому астрологи рекомендують Близнюкам тримати себе в руках і не вирішувати питання на поводу у емоцій.

Жінка-Рак

Дамам-Ракам в цьому місяці впоратися з труднощами допоможе енергетика Юпітера. Ця планета буде володіти потужним енергетичним потенціалом, що дозволить виконати масу справ. У грудні не варто захоплюватися витратами, щоб не опинитися на мілині напередодні свят. Однак при плідній роботі над завершенням проектів ви зможете поправити своє матеріальне становище.

Обережність Ракам не завадить. З 8 числа Марс буде негативно позначатися на способі мислення, і ви можете заплутатися у власних почуттях. Тому в першу половину місяця постарайтеся захистити себе від сильних переживань. Налаштовуйтеся на позитивні думки і проводьте більше часу з близькими, які допоможуть вам подолати всі труднощі.

Читайте також: Божі настанови для кожного зі знаків Зодіаку: подивіться на життя по-іншому

Жінка-Лев

Левицям грудень обіцяє масу приємних можливостей. Сонце, покровитель вашого Знака, допоможе вам досягти досконалості як на роботі, так і в особистому житті. Виключіть егоїзм і зарозумілість, щоб не піддатися емоціям. Вони будуть не кращими супутниками при вирішенні ділових питань, що стосуються фінансів або підвищення за посадою.

Першу половину місяця дами можуть повністю присвятити роботі. У період до 21 грудня ви зможете надолужити згаяне і досягти поставлених цілей. Друга половина місяця буде менш енерговитратною. Однак напередодні новорічних свят вам не потрібно піддаватися песимістичним думкам. Бажання піти в себе може нашкодити вашому особистому житті. Розвійтесь в компанії близьких друзів, щоб підтримати позитивний настрій.

Жінка-Діва

Перший тиждень грудня буде стомлюючим для Дів. Може з’явитися маса приводів для хвилювань, що стосуються ділової сфери життя. Однак після 8 числа на допомогу Дівам прийде позитивна і трохи агресивна енергетика Марса. Його вплив допоможе вам позбавитися від страху перед невідомістю і недоробленими проектами. Бажання рухатися вперед підбадьорить милих дам, і вони зможуть не тільки поправити фінансове становище, а й заслужити похвалу від начальства.

Енергетика Марса допоможе дамам розкріпачитися, що добре вплине на особисте життя. Тим, хто перебуває в пошуках другої половинки, астрологи рекомендують позбутися сорому і взяти ситуацію під контроль.

Жінка-Терези

Дамам-Терезам в цьому місяці посміхнеться удача. Ваш покровитель Сатурн буде щедро ділитися енергією, що дозволить досягти успіхів. У діловій сфері дами з легкістю подолають всі перешкоди, а також зможуть зайняти лідируючі позиції. Астрологи зазначають, що перша половина місяця буде вдалою і для зміни посади на більш привабливу.

У другій половині грудня у представниць вашого Знака може з’явитися бажання змінити своє життя. Прислухайтеся до своєї інтуїції і порад близьких людей – це допоможе вам прийняти вірне рішення. Справи, що стосуються любовної сфери, також перенесіть на другу половину місяця. Таким чином ви розділите роботу і романтику, що допоможе вам досягти успіху і в справах, і на особистому фронті.

Жінка-Скорпіон

Для Скорпіонів грудень може стати найактивнішим місяцем в 2017 році. Сильна енергетика Марса буквально змусить вас працювати над своїми завданнями, що не залишить часу для відпочинку. Однак перший тиждень пройде в більш спокійному руслі, і ці дні будуть ідеальними для вирішення особистих питань. Романтичні стосунки або пошук своєї половинки будуть для дам-Скорпіонів вдалими на початку місяця.

Підтримка Марса після 9 числа дозволить вам з упевненістю просуватися через безліч перешкод до поставленої мети. Ви обов’язково досягнете визнання, якщо відкинете сумніви і самокопання. Сміливість і бажання не втратити вигоду допоможуть вам. До того ж в кінці місяця вам доведеться приймати серйозні рішення про продовження або завершення відносин з партнером, тому боязкість буде найбільш невдалим компаньйоном для вас.

Жінка-Стрілець

Дамам-Стрільцям не варто скидати грудень з рахунків. Якщо ви щось не встигли, то саме зараз настає пора активності. Вашим покровителем стане Нептун, чия енергетика допоможе досягти всього, про що ви мріяли. Щоб відчути впевненість, милі дами, слід налаштуватися на успіх.

В особистому житті Стрільців настає світла смуга, і якщо ви з якоїсь причини самотні, то в останній місяць року настав час виправити це непорозуміння. У вас буде безліч можливостей познайомитися і приємно провести романтичний вечір. Однак не квапте події, щоб не розчаруватися у виборі супутника життя.

Жінка-Козеріг

Представницям цього Знака Зодіаку в грудні доведеться покладатися на свою розсудливість. Неприємностей додасть Уран, який посилено знаходженням в Овні. Ця планета допоможе вам йти до мети, однак додасть переживань. Вам слід бути обачними не тільки в діях, а й у думках. Все, що ви побажаєте, може здійснитися не так, як би вам цього хотілося. Виходом з такої ситуації буде наполеглива робота за раніше складеним планом. Не відхилятися від мети, щоб потім не шкодувати про скоєне.

Не додасть оптимізму Нептун. Його помірний вплив не дозволить вам розслабитися, але обачність зробить вас проникливіше. Завдяки енергетиці цієї планети ви зможете відмовитися від спілкування з людьми, які користуються вашою добротою. Удача посміхнеться вам, якщо ви будете наполегливі і не опустіть руки, зіштовхнувшись з труднощами.

Жінка-Водолій

Водолії в цьому місяці не отримають додаткового імпульсу від планет-покровителів, але це не буде приводом засмучуватися. Удача буде у ваших руках, якщо ви проявите рішучість. Грудень сприятливий для завершення справ і складання планів на новий рік. У зв’язку з цим милим дамам варто приділити час роботі і відкинути в сторону переживання. Венера не дасть вам значного підживлення, але її впливу буде досить для того, щоб ви могли вирішити всі фінансові питання.

Особисте життя в цьому місяці буде складатися вдало при наявності прекрасного настрою і рішучості. Вам не доведеться добиватися уваги від протилежної статі. Будьте собою і не відштовхуйте людей, які мріють про вашу компанію. Знаки Долі будуть всюди і допоможуть вам прийняти вірне рішення.

Жінка-Риби

Для Риб грудень стане місяцем активної роботи. Юпітер несе заряд позитивної енергії, яка розкриває весь ваш потенціал. Ви можете спокійно приступати до найскладнішої роботі, яку відкладали раніше. Бажання досягти успіху допоможе вам впоратися з усіма труднощами. Не намагайтеся догодити всім, хто вас оточує. Відкиньте сумніви і подивіться на людей під іншим кутом. Так ви побачите тих, хто намагається вислужитися на роботі за рахунок вас.

Нептун, друга планета, значуща для вас, допоможе вам позбутися від усього, що заважає вам рухатися вперед. Без жалю залишайте в минулому людей, які заподіяли вам страждання, не продовжуйте зітлілі відносин. Перед вами відкривається безліч перспектив, які вимагають від вас рішучості та наполегливості.

Дами в грудні зможуть досягти всього, про що мріяли. Для цього вам потрібно повірити в свої сили і не втрачати наданих Всесвітом можливостей. Впевненість в собі і талісмани на удачу допоможуть вам і в справах, і в особистому житті.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram