Чоловічий флiрт: молоді японці вважають, що “некрасивих жінок не буває”

Як флipтують чоловіки з різних країн?

Сьогодні ж давай дізнаємося, як флiртують американці, британці, японці, китайці і іранці. marieclaire якраз детально роз’яснює усі тонкощі флiрту у вищеперелічених національностей, а хто знає, з яким чоловіком ти познайомишся у відпустці?

Американці

У молодіжних фільмах Джона Хьюза ( “16 свічок”, “Клуб” Сніданок “) можна побачити, як флipтували американці 30 років тому. Вся ініціатива віддавалася хлопцеві, а якщо дівчина наважилася подзвонити першою – це тхнуло безсоромністю. По суті, їй нічого інше не залишалося, крім як чекати і сподіватися, а раптом хтось зі світу мрій зверне на неї свою увагу. Що стосується хлопців, то в хід йшли доісторичні заготовки на кшталт: “Цікаво, що така мила дівчина робить в настільки гидкому місці?” Все це традиційний стиль флiрту, який продовжують використовувати в провінції (часто по відношенню до того, кого давно і добре знають), проте в Нью-Йорку, Лос-Анджелесі та інших мегаполісах сам темп життя диктує людям нові правила загравання.

Зараз молоді американці намагаються взагалі не флiртувати. Замість цього, побачивши по дорозі на роботу симпатичну дівчину, хлопець запитує: “У тебе є хтось? Вважаєш мене привабливим? Даси свій номер телефону?” І така схема працює Часом можна обійтися взагалі без слів, мовчки простягнув незнайомці на вулиці телефон з відкритою книгою контактів. Але і домовившись по телефону  про перше побачення, люди можуть по кілька тижнів узгоджувати зручну дату в розкладах один одного (схоже, саме цей процес став в XXI столітті флipтом по-американськи), та так ні на чому конкретно і не зупинитися.

Японці

Ініціатива лежить на плечах чоловіка і в Японії, де в ходу ввічливий флiрт. Щоб процес спілкування з протилежною статтю не був надто болісним, японці практикують “компу” (від слова “компанія”): п’ять-десять хлопців і стільки ж дівчат зустрічаються в кафе, кіно чи торговому центрі, де весело проводять час, з’ясовуючи, хто і кому симпатичний. Заздалегідь невідомо, хто саме прийде на зустріч, тому що “компа” збирається раптово, на кшталт “приходь і візьми подружок”. Молоді японці вважають, що “некрасивих жінок не буває”, не забуваючи мимохідь підливати дамам сaке. До слова, на тлі спoювання, за статистикою, вважає за краще флiртувати половина чоловіків у всьому світі. Але японці не мають на меті укласти несвідому дівчину в ліжко.

Британці

Прихильників грайливого стилю флiрту мало цікавлять романтичні відносини. Для них флiрт є способом отримати задоволення і підвищити самооцінку. Грайливі “флiртуни”  вони по своїй натурі авантюристи. Для них важливий суспільний статус партнера по флiрту, щоб можна було потім “поставити галочку”, мовляв, і така королівна скорилася моєму почуттю гумору. Наприклад, британці люблять футбол, пиво і розмови про футбол, тому дівчата, вирушаючи на побачення, переглядають поточний стан справ в турнірній таблиці. І якщо ви не знаєте, хто такі Джеймі Варді і Ріяд Махрез, то пофлiртувати з англійцем у вас навряд чи вийде – в його очах і в очах його друзів ви будете стояти на нижчому щаблі суспільної драбини.

Китайці

Що стосується тих джентльменів, які прагнуть налагодити серйозний емоційний зв’язок, а також відносяться до жінки з придихом, то вони флiртують в щирому стилі. Увага, турбота, непідробний інтерес і повне уникнення усіляких подколів – це їхні головні інструменти в спілкуванні з жінкою. У Китаї важливо, щоб кавалер флiртував, використовуючи маленькі і милі кроки. Наприклад, не питаючи, підлив воду в келих або влаштував дамі “піггірайд” (покатушки на спині), коли та втомилася від довгих гулянь у парку. Все це реалізує на практиці стратегію душевного “злому”.

Іранці

Тієї ж мети, але іншими методами домагаються в Ірані, де чоловік в принципі не може просто так взяти і підсісти до незнайомої жінки в кафе – це буде порушенням всіх правил пристойності. А легкий пoцiлунок на людях взагалі закінчиться для голубків поліцейським арештом і штрафом. Тому іранці діють за правилами: можна на хвилинку підійти до дівчини на ринку або в бібліотеці, щоб попросити її контакт. Але навіть якщо вона продиктує свій номер, перше побачення відбудеться не скоро: чоловік буде телефонувати їй по телефону довгими ночами і вести задушевні бесіди про те, що їх в цьому світі притягує і об’єднує.

Читайте також: Сповідь: “Бути коханкою – щастя”….намагаюся бути красивою для нього

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram