Чоловік покинув у найважчу хвилину з 4 дітьми, але доля уміє підноити сюрпризи

Іноді трапляється, що різні серцю люди, на яких ми найбільше покладаємося, стають найбільшим розчаруванням в нашому житті. Спочатку вони є для нас центром всесвіту, але якщо раптом виникає якесь випробування, то втікають від труднощів в пошуках кращого життя.

Саме це і сталося з матір’ю чотирьох дітей Ріоні Келлі. У березні 2015 року її вразило дуже серйозне і вкрай рідкісне захворювання – спинальний інсyльт. Жінка була повністю парaлізована, і це був нищівний удар в її житті. На жаль, з’ясувалося, що чоловік Ріоні виявився ненадійною людиною. Він вирішив кинути сім’ю саме в той момент, коли Ріоні перебувала в лікарні. Вона думала, що не витримає, але діти стали її головним стимулом, заради якого їй не залишалося нічого іншого, окрім як боротися за своє життя.

Через кілька місяців, проведених у лікарні, їй дозволили повернутися додому. Вона відразу ж приступила до пошуків особистого тренера, який зміг би допомогти їй знову стати на ноги.

Кіт був тією людиною, хто проводив з нею багато часу, підбадьорював і вселяв, що вона впорається. В кінцевому підсумку Ріоні заново навчилася ходити, а Кіт перестав бути для неї просто тренером.

Читайте також: Наш шлюб тріщав по швах, я знайшов собі коханку, але несподівано все пішло не за планом

Нещастя стало початком відносин цих двох. Вони полюбили один одного, і зараз вже 11 місяців разом. Діти обожнюють Кіта, а Ріоні з гордістю заявляє, що вона безмежно щаслива, незважаючи на всі труднощі, які піднесла їй доля.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram