Чоловік Руслани Писанки розкрив таємницю їхнього авантюрного знайомства

В рамках шоу “Зважені та щасливі” на вагах ведуча Аніта Луценко запропонувала Руслані Писанці і її чоловікові Ігорю згадати найавантюрніший вчинок в їх житті, і чоловік Руслани Ігор розповів про їх знайомство:

Найазартніший вчинок в моєму житті – як я запропонував Руслані зустрітися і випити чаю. Якось ми з сином Єгором уклали маленьке парі. Знайшли в соціальній мережі Руслану і вирішили перевірити, вона це чи ні. Я просто написав їй повідомлення: “Руслана, це ви?”.

В той момент Руслана була в пошуках шляху, як піти з цього сайту, а Ігор пообіцяв допомогти і випросив номер телефону, після цього вони почали спілкуватися, зустрічатися і всі знають, чим закінчилося таке знайомство в інтернеті.

Можу сказати, що мені дуже пощастило – сказав Ігор.

Читайте також: Безсоромниця: Марія Яремчук продемонструвала ранковий образ (фото)

До слова, сьогодні о 20:00 на телеканалі СТБ відбудеться один з найбільш авантюрних випусків сезону шоу “Зважені та щасливі”. Адже в таборі схуднення – тиждень Мафії. Одна з чотирьох пар отримає приховану владу на проекті і зможе управляти всіма учасниками. Хто мстить українській артистці або Руслана з чоловіком самі є Мафією і дають собі самий складні завдання, щоб відігнати підозри? Як Руслана з Ігорем будуть проходити покарання від Мафії, і хто виявиться цієї підступної парою, дізнаєтеся вже сьогодні о 20:00 на телеканалі СТБ.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram