Чому більшості жінок ніколи не світить принц на білому коні. Правда життя

Багато жінок сьогодні скаржаться, що лицарство зникло, і що справжніх джентльменів можна зустріти лише в кіно. Принц на білому коні став таким самим міфом, як і Геракл з усіма його подвигами.

Однак мільйони жінок продовжують мріяти, потайки перечитуючи дамські любовні романи, що в один прекрасний день, казка постукає  в  двері. При цьому, в голові у них вже сформувався певний формат «принца», і вони наполегливо намагаються підігнати всіх  чоловіків, що з’являються в їхньому житті, під нього. Не підійшов? Пішов геть. І так з одним, третім, п’ятим … Поки в один прекрасний день жінка не зрозуміє, що в черзі і чоловіків-то не залишилося.
Чому так відбувається? Чому більшості з нас ніколи не світить принц на білому коні? Ось жорстокі істини, які допоможуть вам відкрити очі і нарешті виринути зі світу мрій.

1. Принц на білому коні – це всього лише казка.

Знаєте, я щиро ненавиджу казку про Попелюшку. Чому? Та тому, що це найгірший обман, який зламав життя мільйонам жінок і чоловіків на всій планеті. Ах, як це романтично: вона – бідна дівчина, він – багатий принц … Ось так сидимо і мріємо все життя, що ще трішечки почекаємо, і він постукає в наші двері. І буде, як в казці: красивий, багатий, привабливий, ніжний, добрий, і т.п. Малюємо картини бажаного, з докладним списком особистих якостей, візуалізуємо щосили … А він все не стукає. А тих, хто стукає, ми просимо відійти в сторону, аби не заважали: раптом той самий принц з’явиться, а ми не помітимо!

Десятки тисяч книг, сотні фільмів були зняті саме по сюжету Попелюшки. Навіть ті самі «50 відтінків сірого». Тому нам в голову ще з дитинства вбита намертво думка про те, що наша лав сторі повинна бути саме такою: з красивим і багатим принцом.

2. Ми вимагаємо лицарства, не даючи можливість чоловікам проявити себе.

– Ех, всі чоловіки с….олота. – Ділиться колега за ранковою кавою. – Уявляєш, вчора тягла важкі сумки з магазину, так хоч би хто запропонував допомогти! Мені прямо в обличчя хотілося всім зустрічним чоловікам сказати, що вони взагалі, не чоловіки.

– А ти попросила хоч кого-небудь з них тобі допомогти?

У відповідь здивований погляд. – Навіщо? Вони що, самі не бачать, що мені реально важко?

«Йой !!!!!», – хотілося закричати мені. «Не помічають! І в тому числі, через твій презирливо-бридливий вираз обличчя! Сенс пропонувати допомогу жінці, від якої боїшся почути детальну інструкцію маршруту на три літери ».

Чому ми так боїмося попросити про допомогу? Донести важку сумку, відчинити двері, повісити наш одяг? Чи чоловіки, як телепати, повинні читати наші думки?

Я сама довго сама відчиняла  двері  йдучи з чоловіком. Але потім  все  сталось само собою: я, повертаючись з чергового перекуру, чомусь забарилася перед дверима, і попросила супутника їх відчинити. З тих пір, принаймні, на роботі, я самостійно двері не відчиняю. Цей наочний приклад  став “заразливим” настільки, що наші чоловіки, буває, в чотири руки притримують двері, аби дати можливість зайти панночці.

А ви говорите, лицарів немає. Просто попросіть. Дозвольте побачити вашу слабкість. Кого приємніше захистити: слабку дівчину чи злу фурію, нехай і з добрим серцем?

3. Чоловік НЕ зобов’язаний за все платити.

Ну, ресторан, кіно, концерт – це все зрозуміло. Мене щиро дивують панянки, які вважають, що чоловік зобов’язаний мало не після першого побачення обсипати даму серця дорогими подарунками, і беззаперечно купувати все те, що їм заманеться. Вибачте, але ваша прихильність  – далеко не той трофей, отримавши який, чоловік автоматично стає довічним спонсором.

Крім того, в житті нормального чоловіка було стільки таких ось «вимогливих», що він просто втече стрімголов від чергової , яка йому з перших днів заявить: «Милий, а ти не хочеш купити мені ось цю штучку?».

4. «Я чекаю єдиного». 

О, скільки наших жінок залишилися в гордій самоті, чекаючи того самого, єдиного! Як там його називають всі ці дико розумні  книжечки та сайти ? А, згадала: «Половинка». «Ви відразу зрозумієте, що він – ТОЙ САМИЙ, а ви для нього – ТА САМА», – віщають з блакитних екранів гуру любовних відносин. Запам’ятайте раз і назавжди: ви – цілісна особистість, а не надкушене яблуко, яке бігає по світу в пошуках свого відсутнього шматочка. Ще раз: ВИ ЦІЛІСНА ОСОБИСТІСТЬ. І ніяких половинок.

Чому ви так впевнені, що в світі, де живе 8 мільярдів людей, вам призначена тільки одна людина? А може, їх більше? Не бійтеся пробувати, помилятися, і знову будувати нові відносини. Спільне життя – це не пазл, який ррраз – і зійшовся. Над відносинами треба працювати. Це скаже вам будь-яка пара, яка прожила разом достатню кількість років.

Читайте також: Далеко підем. Дивне взуття створене сучасними дизайнерами (Фото)

Джерело.