Чому чоловіки одружуються: “треба” чи хочу

Ось головні причини прощання з холостяцьким життям. Потреба у фізичній близькості, звичайно, теж враховується, але ж…

Треба
Хоч як би сумно це звучало, но останнім часом через “треба” одружується більшість чоловіків. Для тих, хто ще не зрозумів, “треба” – це вагітність. Однак статистика міцності таких союзів НЕ така Вже й сумна. Як з’ясувалось, більшість таких сімей живуть дуже добре. У таких шлюбів зазвичай усе тримається на дружіні. Чоловік, швідше за все, що не відчуває до жінки якихось НАДЗВИЧАЙНИХ почуттів, Аджея це БУВ лишь с… Але, як відомо, для них у стосунках більш значення має кохання партнерки. Тож, якщо жінка розумна и чоловік НЕ зовсім дурень, сім’я має право на життя.

“Шукаю жінку …”
… яка прибирала б, куховарила б і займалася б усіма хатнімі справами “. Вважаєш, стереотип? Є чоловіки, які це шукають. Їм просто набридло холостяцьке життя, де самому треба займатися цими домашніми справами. А нащо наймати хатню робітніцю, якщо можна просто одружитисяся ?

Стадний інстинкт
І якось настане для холостяка той день, коли ввечері не знайдеться компании на пиво. У всіх його друзів сім’ї, діти та свої клопоти. Тоді у нього з’являється нав’язліва думка й собі одружитися, щоб бути таким, як усі. Часто це виникає не через велике бажання сімейного життя, а через те, що так роблять усі навколо. Не знаю, чому так відбувається, але відбувається це з багатьма. Після весілля народяться діти, а потім з’явиться коханка (вона ж є у всіх друзів).

Набридло старе життя
Набридли гулянки, друзі и загалом спосіб життя. От і думає чоловік, что сімейне життя все змінить. Йому просто хочеться почати наступний етап свого розвитку, здобути новий життєвий досвід, пізнаті нові відчуття.

Захотілось спадкоємців
Ця причина доволі банальна й здебільшого супроводжується коханням. Аджея кожен чоловік бажає, щоб дитину йому народила кохана жінка. А оскількі кохана жінка нечасто погоджується народити дитину в цивільному шлюбі, чоловік зважується вирушити до ЗАГСу й узаконити стосунки.

Читайте також: Життя в шлюбі складається з 7 етапів. Якби сучасна людина знала про них – відсотків 80 розлучень не було б

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram