Чому чоловіки «стрибають у гречку»?

Багато жінок через кілька років подружнього життя перестають належним чином дивитися за собою – як це було до весілля. Вони вважають, якщо вже завела чоловіка, то нічого перейматися – нікуди він не дінеться. Пише zora-irpin.info

Чоловік любить насамперед очима, навіть самий відданий та вірний. Його скрізь поза сім’єю оточують охайні, ефектні дами, на яких просто неможливо не звернути увагу. Тож рано чи пізно у нього виникає до них природний потяг. Якесь корпоративне застілля чи зустріч друзів, однокласників і т. ін. – і сам незчувся, як «скoчив у гречку». Багато чоловіків просто не можуть відмовити подрузі, яка сама виявляє ініціативу або поводиться так що і  вона б не проти. Таких чоловіків  і жінок на жаль у нашому суспільтві більшість.

Читайте також: Чому чоловіки після 40 років ідуть в “загул”

Однак, зауважують психологи, далеко не завжди все залежить від поведінки жінки. Потенційно багато чоловіків здатні зрадити своїй коханій, якщо підвернеться така нагода.

Чоловік – передовсім істота біологічна, а потім вже соціальна. Часто самі чоловіки поводяться так, щоб бути постійним предметом уваги жінок. Чим більше – тим краще, точніше, престижніше в очах інших чоловіків, а також і жінок.

Загалом, суспільство значно лояльніше ставиться до чоловічих зрад, порівняно з жіночими. Причина в психології.

Чоловіча полігамність визначена природою – це інстинкт і потреба мисливця, який весь час виходить на пошуки нової «здобичі». Натомість жінка навпаки – створена оберігати сімейне вогнище, так би мовити, прив’язана до одного постійного місця. Словом, у неї генетично закладене прагнення до усталеності життя, стабільності. Відтак, звично прагне бути з одним партнером, звички, характер та манери поведінки якого вже добре вивчила.

Через що новий партнер сприймається, як небажана зміна усталеного життя. Тож природно жінка наважується на подружню зраду лише під тиском якихось вагомих обставин. Скажімо, коли не може завагітніти від чоловіка. Або ж соціально-побутових – коли життя з чоловіком стає нестерпним і виникає непереборне бажання його змінити.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram