Чому китаянка 10 років носить тільки весільні сукні?

Китаянка Сянь Янвенг так щаслива через зустріч зі своєю справжньою любов’ю, що носить вінчальну сукню кожен день останні десять років.

Скажете – безумство? Зовсім ні : треба зрозуміти через що вона пройшла. Їй довелося вийти за нього заміж. Зараз їй вже 47 років, а в 18 років Сянь викрали , відвезли з рідного міста і продали старому і жити в неволі цілих 15 років, але потім вона нарешті набралася сміливості і втекла.

Сянь народилася в Джима – місті в китайській провінції Шаньдун, відвезли її в сусіднє місто Ліньі, де вона була рабинею – працювала в полі. Коли вона втекла, то опинилася в селі Люанянь, де їй допомогла місцева жінка. Можна сказати, що вона врятувала Сянь двічі – не тільки надала їй притулок, а й познайомила зі своїм братом Чжу Чженланем, за якого в 2004-му році Сянь вийшла заміж. Це зробило її такою щасливою, що вона вирішила не носити нічого, крім вінчальних суконь.

Спочатку у неї було тільки одне плаття – то, в якому вона виходила заміж. Пізніше у Сянь з’явилося ще три – по одному для кожного сезону. Вона каже, що до заміжжя знала тільки образи і насильство – більше нічого вона від чоловіків не бачила. А потім зустріла Чжу, який ставився до неї зовсім по -іншому. Вона навіть не могла повірити, коли він зробив їй пропозицію.

Місцеві жителі вважають Сянь дивною, особливо коли вона в пишному білому платті приходить на роботу. Вони навіть придумали їй прізвисько- « Сестричка – вінчальне -плаття ». Правда думка місцевих Сянь не хвилює : вінчальні сукні – істотна частина її життя і вона продовжить їх носити. Чоловіка це теж не хвилює, оскільки він знає, якою щасливою зробив дружину.

Погано тільки одне: Сянь не може офіційно поєднуватися шлюбом, тому що документів про минулий шлюб у неї зі зрозумілих причин немає. Правда, місцева поліцейська дільниця розглядає можливість зробити виняток, щоб шлюб став офіційним. Ось така сучасна казка.

Шановні читачі запрошуємо вподобати нас у Telegram та Instagram

Читайте також:До сліз. 10 заповідей батькам від чоловіка, що ввійшов в газову камеру разом з дітьми

Джерело.