Чому не варто приховувати ці 5 речей від лікаря

А ось ці 5 речей не можна приховувати від лікаря у жодному випадку.

Прийом Алкоголю

Якщо лікар питає, чи приймаєте ви алкоголь, він напевно складає для вас курс лікування, в якому ліки несумісні з прийомом спиртного навіть у мінімальних дозах.

Якщо ви вважаєте, що лікарю не обов’язково знати, що ви не проти випити спиртне під захоплюючий серіал, то ви глибоко помиляєтеся. Тим більше, небезпечно не дотримуватися рекомендацій лікаря, якщо він радить на час лікування і прийому ліків відмовитися від алкоголю повністю: деякі препарати в поєднанні зі спиртним можуть дати дуже небезпeчний результат.

Раціон харчування

Лікарю важливо знати, як багато ви їсте солодкого, якщо, наприклад, за аналізом крoві у вас високий рівень цукру. Не соромтеся зізнатися, якщо вас тягне на солоне чи жирне ночами, – іноді це допомагає встановити точний діагноз.

Незахищена близькість

Якщо ви прийшли до гiнeколога і у вас  щось не так, то варто розповідати все. Між нами, дівчатками, досвідчений доктор за свою лікарську практику зібрав масу історій хвороб і бачить кожен випадок буквально наскрізь, а ваше безглузде «утаємничення» тільки затягує час, який потрібно витратити на лікування.

Самолікування

Що вже приховувати – ми любимо лікуватися за “Гуглом”  і призначати собі ліки, орієнтуючись на відгуки «колег по хворобі». Іноді допомагає, але частіше за все ми все-таки приходимо до лікаря, коли вже затягнули банальну болячку до ускладнення. Класика жанру. І на прийомі у лікаря немає сенсу приховувати або недоговорювати, які саме препарати ви приймали або продовжуєте приймати, адже деякі ліки несумісні один з одним, і «лікування» тільки посилює проблему.

Хронічне

Не дивуйтеся, але іноді  для точності діагностування важливо знати навіть те, якими хронiчними недугами ви хворіли в дитинстві.

Будьте здорові і не зволікайте з візитом до лікаря при перших симптомах нездужання!

Читайте також: Те, що має знати кожна жінка: чи можна носити срібло і золото разом?

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram