Чому ніколи не можна викидати часник, який проріс: прочитайте і більше жодного зубочка не викинете

Як тільки ми помічаємо на часнику яскраво-зелений пагін ми просто викидаємо його. А ви коли-небудь задумувалися, що можете використовувати пророслий часник? Так, це правда – такий часник насправді більш лікарський і поживний, ніж звичайна часникова цибулина. Джерело.

Дивовижні переваги часнику

Часник – цілющий овоч і в цьому немає ніяких сумнівів. Він складається з противірусних, антибактеріальних і протигрибкових властивостей, які роблять його основним компонентом альтернативних методів лікування різних захворювань.

Він в основному використовується для зниження артеріального тиску, підтримки правильного рівня холестерину і запобігання серцевих захворювань. Він також корисний для підвищення імунної системи. Він використовується як ключовий метод лікування неотрyйних укyсів змiй і вірyсних інфeкцій.

Як проростання покращує властивостічасникe

Для багатьох ресторанів характерно, що вони використовують пророслі горіхи, насіння, зерна і бобові, щоб поліпшити смак страв. Це правда, що пророщування покращує текстуру і смак деяких інгредієнтів. Крім того, пророщування харчових продуктів збільшує активність антиоксидантів і фенольний вміст.

Дослідження показали, пророслий часник протягом п’яти днів мав більш високу антиоксидантну активність у порівнянні зі свіжим часником. Крім того, він складається з багатьох інших корисних речовин.

Читайте також: Рецепти, завдяки яким 80 річна бабця забула про хвороби, виглядає на 20 років молодшою і має відмінне самопочуття

Екстракти протестували і виявили, що вони захищають клітини від різних видів шкідливих речовин. Таким чином, дослідження показало, що проростання є корисним способом поліпшення антиоксидантних властивостей часнику.

Таким чином, пророслий часник в супі може бути дуже корисним для вашого здоров’я. Ви все ще можете насолоджуватися перевагами свіжого часнику, і коли він проростає, використовуйте цю деталь.

Наступного разу, якщо ви знайшли такий часник не викидайте його. Використовуйте його і завжди залишайтеся здоровими!