Чому сучасні жінки не хочуть виходити заміж

Якщо озирнутися навколо, то можна знайти натовп успішних і гарних жінок, які не страждають з приводу свого самотнього статусу.

У наявності тенденція: відсоток одинаків по всьому світу стає дедалі більше. Лідирує в цьому відношенні Швеція, а в списку найбільш “одиноких” країн – США, Британія і Японія. Серед жінок все більше тих, хто усвідомлено приймає рішення залишити пошуки партнера і насолоджуватися цим моментом.

Звичайно, так було не завжди. Однак, в якийсь момент дівчата просто перестали купуватися на цю вічну історію про щасливе заміжжя, глянули на себе по-новому і виявили себе дві важливі речі.

1. З ними все добре – поза шлюбом вони досягли кар’єрних висот і ведуть насичене соціальне життя.

2. Заміж заради галочки вони не підуть і поганих відносин не потерплять – що б там не говорила бабуся. Бути нещасною, врешті-решт, куди більш непристойно, ніж бути незаміжньою. Стало зрозуміло, що гонка за парою більше неактуальна.

Апологети “сингл-Шеймінг” стверджують, що вся справа у вимогах – мовляв, вони занадто завищені. Але навряд чи зашкалюють зарозумілістю можна назвати бажання жити в союзі з людиною, яка поважає тебе і твій особистий простір, допомагає розвиватися, а не навпаки, і радіє твоїм успіхам не менше за своїх.

Читайте також: Наш шлюб тріщав по швах, я знайшов собі коханку, але несподівано все пішло не за планом

Якщо так, то у Джейн Остін, котра відмовилася йти заміж без кохання і довела неймовірне – жінка може забезпечувати себе своєю творчістю – теж була завищена планка.

Підсумок, в нинішній час прийнятно бути як заміжньою, так і незаміжньою. Жінки не відмовляються від шлюбу з принципу, вони, скоріше, не можуть знайти партнера, з яким їх життя стане кращим, а способів поліпшити його і без нього достатньо.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram