Чому важливо знімати і одягати спідницю тільки через голову

Час від часу ми вилазимо з улюблених джинсів і надягаємо красиві жіночні спідниці. Але мало хто знає, як правильно знімати спідницю. Виявляється, в цій процедурі є свій нюанс: важливо знімати спідницю через голову.

З давніх-давен жіночий одяг – особливо спідниця – наділялася сакральною силою. Ще за часів наших прапрабабусь вважалося, що через поділ спідниці (особливо довгої) представниці слабкої статі можуть отримати енергію стихії землі.

Земля символізує силу, родючість, дає силу материнства. Жінкам важливо, щоб цей потік енергії йшов через низ жінки, посилюючи її дітородну функцію і даруючи здоров’я жіночим органам.

До слова, якщо жінка носить штани, брючні костюми, вона цієї енергії позбавляється. І якщо запитати у чоловіків, який одяг найкраще виглядає на дівчатах і жінках, то кожен перший буде ратувати за жіночну спідницю з дочками Єви.

Важливо ще й те, як ви знімаєте з себе спідницю. Робити це потрібно так, щоб не втратити накопиченої енергії. Якщо ви знімаєте спідницю через низ – через ноги – наносите непоправної шкоди потоку цінної жіночої енергії.

Отже, роздягаючись, акуратно підтягніть спідницю вгору і знімайте її через голову. Таким чином ви дозволите енергії пройти через ваше тіло і наповнити його.

Читайте також: Коли заборонено вінчатися, що цьому може перешкодити

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram