Чи змінюється карма, коли жінка виходить заміж і змінює прізвище?

Змінюється, дуже сильно, тому що коли жінка виходить заміж, вона приймає частину долі свого чоловіка. Що значить «приймає»? Це не означає, що вона буде відповідати за його вчинки. Це означає, що їй доведеться розділити його спосіб життя. Наприклад, якщо чоловік військовий і він змушений подорожувати по різних місцях, їй доведеться з ним їздити. Або якщо чоловік, припустимо, плаває в морі, моряк, то їй доведеться по півроку, припустимо, сидіти вдома в очікуванні. Тобто вона приймає його частину життя.

І ось прізвище, яке вона приймає, теж впливає на неї. І дуже часто люди легковажно ставляться до того, за кого вийти заміж, тому що для неї це, ну, можна сказати, фатально важливо.

Прізвище теж впливає, однозначно, тому що вона носить тепер його ім’я, його рід, його вібрації.

Хочу сказати, що те ж саме відбувається і з боку чоловіка. Якщо він, припустимо, легковажно одружується і явно, що у жінки не благочестиві наміри, то вона може його обікрасти. Або навпаки, якщо жінка благочестива і у неї хороша доля, то бувають випадки, коли чоловік піднімається. До речі, як це було з Наполеоном Бонапартом. Через свою жінку Жозефіну він став імператором.

Читайте також: 8 стрижок, які видають характер чоловіка з головою (фото)

Тобто ось цей момент на санскриті називається давья або момент долі. Дивіться: вийти заміж, або одружитися, народження дітей, вибір професії, вибір країни – це називається на санскриті давья, момент долі. Тобто ви в цей момент робите вибір, і цей вибір вплине на подальший хід подій.

Автор – Сергій Серебряков

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram