День бабусь та дідусів – привітайте найрідніших!

В Україні День бабусь і дідусів відзначається щорічно 28 жовтня. Читайте, як оригінально можна відсвяткувати цей день всією сім’єю.

День бабусь і дідусів – по-справжньому особливе свято, яке хочеться відзначити всією сім’єю. Цього року воно припадає на суботу, так що у вас буде маса вільного часу, який можна присвятити близьким. Читайте далі ідеї про те, як незвично відзначити День бабусь і дідусів.

Зробіть глиняний посуд

Як правило, існує досить багато місць, де можна навчитися гончарного ремесла, і це стане відмінним досвідом для дітей і їхніх бабусь і дідусів. Це також єдиний в своєму роді подарунок, який можна вручити близькій людині, коли виріб буде готовий.

Приготуйте щось смачне

Є щось особливе в тому, щоб з простих інгредієнтів зробити приголомшливу страву, але особливо важливо зробити це з бабусею і дідусем. Спробуйте приготувати класичні ласощі з дитинства, яким насолодиться вся сім’я.

Намалюйте сімейне дерево

Проведіть деякий час за обговореннями історії вашої родини. Це може виявитися цікавим досвідом, коли ви побачите весь ваш родовід на папері і зробите справжнє відкриття. А ви виявили щось несподіване?

Читайте також: 10 біблійних фактів, які церква ретельно приховує

Напишіть листа бабусі чи дідуся від руки

На жаль, не всі можуть відзначити це свято разом зі своєю сім’єю. Тим, чиї родичі живуть далеко, можна написати листа. Пошта – такий кумедний спосіб спілкування, який, на жаль, втратив свою популярність в епоху цифрових технологій. Бабусі і дідусі обов’язково оцінять такий подарунок від онуків в цей особливий день.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram