День сміху. 5 цікавих способів, як розіграти друзів

1 квітня – найбільш непередбачуваний день у році. Однак, варто підготуватися і до нього. Зокрема, подумати над розіграшами на День сміху. Пропонує 5 способів, як можна розіграти друзів.

1. Зранку попросіть когось із рідних подзвонити вашому колезі і серйозним голосом повідомити, що відключать через півгодини холодну та гарячу воду на кілька днів. Порекомендуйте набрати всі вільні ємності, адже води не буде довго. Через деякий час передзвоніть і поцікавтеся: “Воду набрали? Можете підігрівати! Скоро до вас підвеземо мити слона!”.

2. У багатьох на роботі є телевізор, кондиціонер або будь-яка інша техніка з пультом управління. Заклейте датчик дистанційного керування на пульті скотчем і це створить ефект “розрядженої батареї”. Охочі подивитися телевізор зіткнуться з величезною проблемою.

Для більшого ефекту виконайте те ж з пультом від автомобіля.

Читайте також:Трішки позитиву. Коли твоє маля не дає спати (фото)

3. B закладі, де багато відвідувачів розмістіть табличку “Туалет” на двері зовсім іншого кабінету. Як варіант замість напису “Туалет” можна використовувати напис “Буфет” — його працівникам доведеться пояснювати, що тут не буфет.

4. Якщо у вас є доступ до робочого місця колеги, можете провести над зображенням його монітора маніпуляцію. Зайдіть у властивості екрану, виберіть пункт “Розширення” та змініть орієнтацію екрану на альбомне відображення. Всі зображення на моніторі будуть вниз головою. Якщо колега не знав про цю функцію, жарт буде вдалий.

5. Поки жертва першоквітневого жарту залишила свій комп’ютер без нагляду, робимо скріншот робочого столу. Переносимо всі іконки в папку, попередньо створену на диску D, і ховаємо вниз нижню панель інструментів. Насолоджуємося спробою переключити що завгодно. Робочий стіл навідріз відмовиться відкривати браузер, запускати Word і виконувати будь-які команди з курсору, оскільки об’єкти – просто картинка.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram