Дізнайся мeрзoтникiв в обличчя: найбільші свoлoти серед знаків Зодіаку

Так що ж таки водиться в болоті кожного зі знаків Зодіаку? Напевно ти не віриш в гороскопи, але все ж час від часу нишком читаєш зіркові передбачення від астрологів на останній сторінці місцевої газети.

Ну що ж, відкинь цю нісенітницю! Настав час подивитися на звичні знаки Зодіаку абсолютно з іншого боку.

Овен
Нервова та імпульсивна Свoлота. Мабуть, цим все сказано. Відразу після скоєного або просить вибачення – шумно, з посипанням голови попелом та іншими театральними ефектами (щоб назавтра знову взятися за старе), або не просить – бач, гордість не дозволяє.

Відмазки: «Прости, найшло щось», «Біс поплутав».

Телець
Розважлива Свoлота. Такого можна навіть і не питати: «Ти взагалі думаєш, що робиш?» Повір, ще як розуміє. Він неодмінно ще заздалегідь розрахував, куди вдарити, щоб було якомога болючіше.

Відмазки: «Ти це сам заслужив».

Близнюки
Легковажна Свoлота. Найчастіше просто не розуміє, що поводиться як остання свoлота (півтори звивини до аналізу своїх дій не мають). Про зроблену капостб забуває через 5 хвилин.

Відмазки: «Ти що, образився? Чому?»

Рак
Вся-із себе-нещасна Свoлота. Це ти – свoлота, а він – невинна жeртвa обставин. І так буде завжди, навіть якщо гидoт на його рахунку вдесятеро більше, ніж на твоєму. Більш того, він подбає, щоб весь світ дізнався про те, як ти з ним, бідненьким, кепсько обійшовся.

Відмазки: «Ти сам мене змусив!»

Лев
Самозакохана Свoлота. Він мудрий і великий, він – цар, інші – сміття під ногами. З цього положення випливають всі його паскудства.

Відмазки: «Мені так захотілося».

Діва
Злопам’ятна Свoлота. Десь колись ти перейшов їй дорогу (або просто невдало висловився на її рахунок) – отримуй по заслугах! Всі ці роки вона просто чекала слушної нагоди, щоб вилити весь той бруд, який накопичився у неї всередині.

Відмазки: ні при чому – «Я ?! Так як ти міг подумати!» Або торжествуюче «А ось пам’ятаєш»

Терези
Боягузлива Свoлота. Терези по праву удостоїлися 1 місця в рейтингу свoлот. Підла, аморальна істота. Тут збріхав, тут оббріхав, там зрадив – спосіб життя такий. І все через боягузтво.

Відмазки: ніяких. Нашакалив і сховався.

Скорпіон
Принципова Свoлота. Принципи можуть бути будь-якими, не в них суть. З точки зору його суперскладного світогляду ти порушив якусь заборону і повинен бути покараний. Себе він вважає знаряддям Справедливості (з великої літери, так).

Відмазки: ніяких. І зарозуміло кирпате підборіддя.

Стрілець
Скандальна Свoлота. Хам трамвайний, баба базарна. Отримує задоволення від конфліктів як таких.

Відмазки: безглуздий текст, рясно присмачений матом, на підвищених тонах.

Козеріг
Уперта і обмежена Свoлота. Байдужість Тельця + егоїзм Лува + його особиста неповторна тупість. Ще жадібність як приправу.

Відмазки: «Так вийшло».

Водолій
Цинічна Свoлота. Почесне 2 місце після Терезів. Зробить гидоту тільки для того, щоб посміятися над твоїми стражданнями. У нього вроджений порoк сeрця – чи то пак його (серця) відсутність.

Відмазки: «Ха-ха».

Читайте також: Який знак Зодіаку ваш запеклий ворог

Риби
Байдужа Свoлота. Почувши крик «Допоможіть!», зачинив кватирку і щільніше кутається в ковдру. Не чекай від нього, що він прийде до тебе в лікарню, де ти доживаєш останні дні на уколах.

Відмазки: «Кожен сам за себе, вибач».

Дізнався в цих зіркових паскудниках себе або свого сусіда Ваську? Сподіваюся, ми нікого не обмовили.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram