Дізнайся свого чоловіка «зсередини», застрахуй себе від “підводних каменів” його поведінки

Будь-яка дівчина в глибині душі мріє зустріти ідеально-чудового чоловіка. Але далеко не кожна розуміє, що «готових» принців не буває. Тому потрібно  знайти свого  і «ліпити» з нього  бажану досконалість. Тоді й відносини будуть щасливими. Але для того, щоб досягти успіху в цій нелегкій справі, необхідно добре вивчити особливості психології чоловіків, від яких якраз і залежить їх поведінку. У цій статті ми спробуємо відійти від традиційних порад щодо «приручення» чоловіка (їх ти можеш прочитати в будь-якому жіночому журналі) і поглянути на відносини його очима. Отже, почнемо …Пише supermg.com

Як правильно вибирати чоловіків- Алгоритм оцінки. Підсвідомо жінки оцінюють чоловіка по вбудованому в їх голові алгоритму, який психологи називають «алгоритм фільтрації». Суть його в тому, що, ледве познайомившись з хлопцем, дівчина неусвідомлено починає «фільтрувати» його на предмет недоліків. Замість того, щоб знайти причини, по яких в цього чоловіка можна закохатися, вона шукає причини, за якими можна його відшити! Це в корені невірно! Знаєш, який чоловік тобі потрібен- Зараз ти, напевно, почнеш перераховувати: розумний, забезпечений, надійний, романтичний … Ні, ні і ні! Тобі потрібен такий чоловік, який у всьому буде крутіше тебе! Його друзі – крутіше твоїх, його авторитет в суспільстві – більше твого, він розумніший за тебе, він заробляє більше тебе і так далі.

Читайте також: Чому чоловіки після 40 років ідуть в “загул”

Ще одна одвічна жіноча проблема – вибирати вже «готового» чоловіка,  з стійким фінансовим становищем. Повір: краще взяти «зеленого» хлопця, але з хорошим потенціалом і виліпити з нього свій ідеал. Змінити вже сформовані звички, характер і переконання дорослого чоловіка практично неможливо. Тому вчися оцінювати потенціал. У всіх геніальних чоловіків – мудрі дружини, без яких вони ніколи б не зробили своїх відкриттів.

Багато хто з них відверто зізнаються, що жінки, яку вони хотіли б бачити поряд з собою, просто-напросто не існує. Отже, чого ж він хоче-

Він хоче отримувати емоції не менше тебе, тому шукає жінку, здатну його здивувати і дивувати.

Він хоче, щоб ти (в ідеалі, звичайно) була непорочною дівою, але при цьому в лiжку поводилася, як досвідчена.

Він хоче, щоб ти була незалежна. Але при цьому чекала його вдома з борщами.

Він хоче, щоб ти була різнобічною людиною зі своїми захопленнями, але при всьому цьому жила б тільки їм.

Він хоче, щоб ти подобалася не тільки його друзям, а й решті чоловікам. Але при цьому залишалася вірною тільки йому .

Як бачиш, просто клубок протиріч. Що ж робити-Постарайся повірити на слово – хлопцям нецікаві домашні дівчата, які чекають їх удома, склавши ручки. Поглянь на дівчат, які користуються шаленим успіхом – вони явно не ангели. Вони провокують чоловіків, дражнять їх. Але й тут потрібно не переборщити.

Баланс. Важливо дотримуватися його. Ти повинна давати своєму чоловікові різні емоції. Позитив і негатив. Відносини між вами – це гра, тому вчися бути актрисою. Балансуй між рoзпyстою, між поганим і хорошим.

Зрозумій: чоловікам потрібні різні емоції. Якщо ти будеш просто безмежно любити його і повністю йому віддаватися, з часом він перестане це цінувати і піде. Якщо станеш змінювати, піде теж. З тобою нудно- Він піде. Або, навпаки, життя з тобою – як постійне знаходження на вулкані. Той же результат.

Ти занадто доступна– Чоловікам нецікаво. Надто недоступна – це б’є по самооцінці.

Баланс: старайся дотримуватися його. Ось і відповідь на питання: «Яка жінка йому потрібна-». Різна!

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram