Яке кохання зустрінете згiдно з мiсяцем вашoго нaродження у 2018 році

Коли і як зустрінете свою любов у Новому році?!

Отже, як Ви закохаєтесь в 2018 році, згідно з місяця вашого народження:, За матеріалами nastroy.net

Січень
Ваші амбіції і ділова етика – це дві ваші найсильніші характеристики. У 2018 році ви закохаєтесь в таку людину, яка нагадає вам, що життя набагато яскравіше за межами роботи. Він буде підтримувати ваші кар’єрні цілі, буде підбадьорювати вас і не буде стояти на вашому шляху, просто разом з усім цим він дасть вам зрозуміти, що важливо підняти очі від екрану монітора, розкрити їх і відчути всю красу світу, який вас оточує; він дасть вам зрозуміти, що робота, звичайно ж, важлива складова життя, але такі речі як сім’я, дружба, догляд за собою, радість – все це не менш значущі речі.

Лютий
Ви закохаєтесь досить несподівано в людину, яка повільно і впевнено завоює ваш інтерес. Це людина, яка буде насолоджуватися вашої яскравою особистістю та кине вам виклик в подальшому для того, щоб ви стали ще кращим, і ви навіть не помітите, як закохаєтесь в цю людину.

Читайте також:Виявляється, що жінка, яка пахне цим ароматом, в очах чоловіка робиться молодшою

Березень
Ви закохаєтесь в 2018 році, коли нарешті зустрінете людину, яка буде піклуватися про вас. Ви з тих людей, які в першу чергу допомагають оточуючим і яким не вистачає часу для визначення своїх власних пріоритетів і задоволення своїх потреб. Тому, коли ви побачите людину, яка захоче піклуватися про вас і робити щасливим  – ви почнете по-тихеньку закохуватися в нього.

Квітень
Ви знайдете себе в стосунках з тією людиною, яка змусить вас відчувати, що ви більше не повинні приносити вибачення за ваші сильні почуття. У минулому ви відчували себе трохи сором’язливою через те, наскільки ви були відкриті з партнером, але в 2018 році ви нарешті знайдете себе з тим, хто буде любити цю відкритість у вас.

Травень
Як у будь-якої високо мотивованої людини є величезний, нескінченний список справ, які ви повинні зробити; країн, які ви хочете відвідати і цілі, яких ви хочете досягти. У 2018 року ви закохаєтесь в людину, яка трохи зменшить ваш невгамовний порив. У минулому ви завжди відчували  себе стриманим своєю другою половинкою, і хвилювалися, що вони будуть перешкоджати вашим цілям. Але це буде така людина, з якою у вас будуть прекрасні любовні відносини

Червень

У 2018 року ви нарешті опинитеся в тих відносинах, про які мріяли. Це будуть відносини з чутливою і люблячою людиною, яка ніколи не змусить вас нудьгувати. Це буде та людина, яка буде розуміти, що незважаючи на ваше прекрасне почуття гумору, ви можете також бути чутливим і легко вразливим; він змусить вас відчувати, що ви можете говорити з ним абсолютно про все.

Липень
Ви дуже доброзичливий і привабливий чоловік, з яким можна легко подружитися, але, насправді, вам буває дуже нелегко розкритися, коли справа стосується романтичних відносин. У 2018 ви закохаєтесь в людину, яку ніколи не очікували. Це буде людина, яка дозволить вам повністю розкритися і ви будете почувати себе комфортно і затишно в його компанії.

Серпень
Ви закохаєтесь в людину, яка протистоїть вам і не дозволяє, щоб все сходило з рук. Ця людина буде розуміти, що у вас є природна схильність до лідерства і самовпевненості, і він буде любити і поважати це: але завжди буде робити вам зауваження, коли вважатиме за потрібне.

Вересень
У 2018 року ви закохаєтесь в людину, яка зробить вас емоційніше, ніж ви коли-небудь були з кимось ще. Ви закохаєтесь в людину, яка зробить з вас готову ризикувати і яка допоможе вам не боятися своїх почуттів.

Жовтень
Оскільки ви дуже хoлоднокpовна людина і маєте здорову самооцінку, ви закохаєтесь в людину з якою ви не станете втрачати свою самосвідомість.

Листопад
У 2018 року ви закохаєтесь в людину, з яким будете на одному емоційному рівні. У вас завжди безліч ідей в голові і ви довгий час намагалися впустити іншу людину в життя, тому що вас завжди захищала від цього ваша самосвідомість! Але ця людина буде тим, хто буде справлятися з вашою енергією, та буде розуміти вас без всяких пояснень.

Грудень
У новому році ви закохаєтесь в того, хто підiрве вашу тенденцію любити і думати в самій логічній формі – в людинy, якa переверне все ваше життя. Він буде любити ваше почуття гумору і завжди буде надавати вам особистий простір, який ви потребуєте, але він також навчить вас жити справжніми моментами, покаже вам, як можна прислухатися до серця, а не тільки покладатися на свій розум.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram