Для чого потрібна ця кишенька на жіночих трусиках: цікаво знати

Тільки між нами дівчатками: хіба тебе в дитинстві ніколи не цікавило, для чого в трусах знадобилася ця дивна кишенька?

Моя подруга років в 4 зацікавилася цим питанням. Значить, підходить вона до бабусі і запитує: «Ба, у мене в трусах дірка!» А та їй: «Пальцями туди не лізь».

Ми, наївні юні створіння, припускали, що це таємний отвір, який дорослі дівчатка використовують для того, щоб ховати туди  запасну прокладку. У нас, малих і наївних, ця кишенька залишалася невинно недоторканою.

Зрештою, що ж це таке?

Виявляється, це ніяка не кишенька, а ластовиця – акуратно вшитий додатковий шар натуральної тканини.

Оскільки при пошитті неможливо обидва шва зробити внутрішніми, один шов не зашивають. Таким чином при пошитті виходить щось на кшталт кишеньки.

Ластовиця потрібна для підтримки гігієни, якій, власне, не сприяють безліч сучасних тканин, з якої роблять білизну (поліестер, тканини, що імітують шовк і атлас, гіпюр і т. д.).

Справа в тому, що слизова оболонка потребує делікатного догляду, інакше будуть бурхливо розвиватися бактерії і станеться порушення мікрофлори.

Трикотажна ластовиця запобігає подразненню через тертя і природного потовиділення. Тому її зазвичай пришивають в білизні для повсякденного носіння.

А ось в романтичних моделях така кишенька часто відсутня, тому що не передбачається, що такі трусики носять довше ніж пару годин.

Читайте також: Купальник і “шапочку” відомої моделі Шейк обговорює весь шоубіз (фото)

Багато дівчат до сих пір не знають про призначення цієї таємничої кишеньки. Якщо твої подруги досі не обізнані про це, неодмінно поділися з ними цією статтею за допомогою соціальних мереж.

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram