До чого “горять” щоки: причини і прикмети

Сміємо припустити, що це питання цікавить дуже багатьох, бо таке явище – не рідкість.

Якщо горять обидві щоки

Якщо ви відчули, як несподівано «спалахнули» щоки, слід насторожитися, бо, якщо вірити народній прикметі, в цей час вас хтось лає. Щоб позбутися від цього неприємного відчуття слід почати перераховувати всіх можливих недоброзичливців і тільки після того, як ви вгадаєте лихослова, щоки охолонуть.

Проте гарячі щоки мають не одну трактування з точки зору народних прикмет. Так згідно з іншим повір’ям, якщо у вас запалали щоки, то вас чекають сльози. На щастя, цього можна уникнути – необхідно вмитися святою водою.

Інші ж вважають, що якщо у вас горять щоки, то в цей момент вас згадує кохана людина. Погодьтеся, це найприємніше пояснення.

До лиха або до добра

Існує один метод, який дозволяє досить точно визначити, яким словом, добрим чи злим, вас згадують, доказом чого є полыхающие щоки. Вам необхідно взяти золоту обручку, провести їм зверху вниз по гарячій щоці й уважно вивчити залишився слід. Так якщо смужка від кільця світла, то про вас згадують добрим словом, червоний слід повідомляє про те, що думає про вас людина ще не склав певної думки, ну а чорна смуга, залишена золотим колечком, повідомляє про недоброзичливу ставленні до вас.

Геть неприємності

Якщо згідно з поданими вище описами палаючі щічки намагаються вас попередити про недоброзичливців і поганих вістях, то не варто засмучуватися раніше часу, тому що є відмінний оберіг. Вам необхідно звернутися до своїх щічках з наступними словами: «Щоки мої, права і ліва, чого вам жарко? Будь проклята та, що побажає мені шкоди. Якщо це, діва – нехай її вб’ють. Якщо це жінка – нехай вона помре. Якщо це вдова – шлях вона довго сумує. Якщо це любов моя – хай щека і далі горить».

Якщо палає одна щока

У той же час нерідко трапляється так, що горять одночасно не дві щоки, а одна. Зараз постараємося дізнатися, що ж це обіцяє нам в майбутньому.

Палаюча ліва щока попереджає, що хтось вас сильно лає, не нехтуючи лихослів’ям.

А ось у палаючої правої щоки куди більше пояснень. Згідно з першою прикметою, вона попереджає про обіцяє незабаром сварці. Якщо вірити інший, то вам доведеться червоніти від компліментів і приємних слів, почутих у вашу адресу. Ну і наостанок, якщо права щока палає значить хтось вас хвалить. Який приймете вірити, вирішувати вам.

В який день тижня чого чекати

Не зайвим буде дізнатися і трактування даної народної прикмети по днях тижня.

Отже, якщо ваші щоки запалали вогнем в понеділок, то зовсім скоро вас чекає приємне знайомство.

Палаючі щічки  увівторок попереджають про сварку з коханим.

Романтичне побачення обіцяють гарячі щоки в середу.

З’явилася можливість присвятити всю себе своєму хобі віщують палаючі вогнем щоки у четвер.

У п’ятницю відчути вогонь щоках говорить про те, що ви дізнаєтеся якусь новину, проте якою вона буде, хорошою або поганою, визначити важко.

Випадкову зустріч передбачають гарячі в суботу щоки.

Ну і нарешті подібне відчуття, що з’явилося в недільний день, повідомляють про майбутній веселе проведення часу в колі друзів.

З медичної точки зору

Гадаємо, цікаво буде дізнатися, як явище палаючі щоки пояснюють фахівці медицини. Якщо вірити їх пояснень, то щоки починають горіти в той час, коли людина відчуває сильне емоційне хвилювання, яке може бути викликане почуттям сорому, злістю, збентеженням і т.д. У ці моменти відчувається сплеск емоцій, що приводить до підняття температури, розширення капілярів і судин, як наслідок особа починає палахкотіти.

Нерідко припливи крові до обличчя бувають викликані гіпертонією, висловлюючись простою мовою, підвищенням артеріального тиску. Однак почервоніння в цьому випадку носить постійний характер і не виникає раптово. Нерідко в цьому випадку особа забарвлюється в коричневий колір.
Відома багатьом алергія також може «розпалити вогонь» в щоках.

Іноді червоний колір особи є приводом, щоб звернутися до лікаря-ендокринолога, оскільки може свідчити про порушення в ендокринній системі.

Ну і звичайно алкогольні напої також можуть дарувати відчуття горіння в щічках.

Як бачите, причин для пожежі» насправді безліч. Найчастіше він є природною реакцією організму на зовнішні подразники. В цьому випадку не намагайтеся шукати в цьому явищі знаки згори. Якщо ж ви звикли трактувати з точки зору народних забобонів, то радимо вибирати лише ті пояснення, які обіцяють вам приємні події, адже якщо вірити в хороше, то воно обов’язково станеться!

Читайте також: Чого не можна робити вагітним: 15 найважливіших народних прикмет

Джерело.

Шановні читачі запрошуємо Вас на наш канал у Telegram